“Biznes i przyjemności”
RESET Strefa Rozrywki — recenzja

RESET Strefa Rozrywki
Nr 17 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opis: Nasza restauracja serwuje polską kuchnię i burgery. Zespół naszych kucharzy starannie dobiera receptury tak, aby sprostać Państwa smakom. Codziennie dostarczane świeże składniki są wizytówką naszej znakomitej kuchni. U nas smakuje jak u mamy.
Zrecenzowano 8 września 2019

Fajny lokal z dużym potencjałem. Jeżeli ktoś lubi zjeść dobrze i do syta i przy tym nie zostawić majątku,to Polecam

Dziękujemy, ArekNowak1973
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wanderer11943371686, Reset , RESET Strefa RozrywkiOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze obiady w mieście smaki jak w domu, duży wybór gierl planszowych, gry wirtualnej rzeczywistości i przemiła obsługa

Dziękujemy, Magda G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wanderer11943371686, Reset , RESET Strefa RozrywkiOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

W drodze powrotnej z parku rozrywki do domu szukamy restauracji. Google i trafiamy do Resetu w Oświęcimiu.Zamawiamy posiłki i już po 25 minutach lądują przed nami.
Naprawdę bardzo smacznie i ładnie podane . Szkoda że tak daleko od nas bo wpadalibyśmy częściej.

Dziękujemy, jolek6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wanderer11943371686, Reset , RESET Strefa RozrywkiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przepyszny rodzinny obiad przy miłej obsłudze i fajnej atmosferze. Dzieciaki zachwycone wirtualną podłogą, my zadowoleni chwilą spokoju. Najlepsze golonko jakie jadłem, perfekcyjne placki po węgiersku. Zamawialismy także mięsiwa resetu czyli koryto. Rodzina pod wrażeniem obfitości i smaku. Podsumowując niedrogo i pysznie. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Tomekosw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wanderer11943371686, Reset , RESET Strefa RozrywkiOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy za wystawienie opinii i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Hejka. Zwykle nie bawimy się w dodawanie opinii, bo nie mamy na to czasu...
...ale...
RESETOWI naprawdę się ona należy!
Począwszy od jedzenia - przepyszne! Wszystko pięknie podane, przystrojone. Kosztowaliśmy niejednej potrawy i, prawdę mówiąc, wszystko było ekstra.
Burgery po prostu wymiatają! Golonko też :)
Pieczywo własnej roboty tylko podkreśla klasę lokalu, z jaką mamy do czynienia.
Wystrój bardzo ładny, czysto.
Fajne miejsce na rodzinny obiad bądź spotkanie ze znajomymi - można pograć w planszówki dostępne na miejscu:)
Podsumowując - polecamy ludziom lubiącym dobrze zjeść:)
Już nie możemy się doczekać, kiedy znów odwiedzimy RESET! Już jestem głodny :D

Dziękujemy, Zespół F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wanderer11943371686, Reset , RESET Strefa RozrywkiOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

RESET Strefa Rozrywki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie
Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w RESET Strefa Rozrywki? Podziel się wrażeniami!