“Świetne jedzenie”

Stone Cafe Bar & Restaurant
Nr 1 wśród 52 Restauracje (Oświęcim)

Świetne jedzenie
Byliśmy wczoraj, eleganckie wnętrze, obsługa bardzo miła. Zamówiliśmy obiad - jedzenie pierwsza klasam do tego na koniec gratis zostaliśmy poczęstowani wódeczką z lokalu, jedna z najlepszych jakie piłem. Gorąco polecam.

Dziękujemy, _ukaszf809

Z wizytą w restauracji byłam po raz kolejny i znów wychodzę zadowolona i usatysfakcjonowana.dziękuję i gorąco polecam

Dziękujemy, Ewa B

Byliśmy wczoraj ze znajomymi. Bardzo dobrze, że zrobilismy rezerwacje stolika bo restauracja była pełna. Powiedziano Nam Nas wstępie, że czas oczekiwania jest lekko wydłużony przez obłożenie. Nie było to problemem, wszak przyszliśmy tu miło spędzić czas i tak też było. Zamówiliśmy rolade z kluskami. Było bardzo dobre oraz fondant czekoladowy Co również było strzałem w 10. Zachwycaliśmy się także wnętrzem lokalu, zostało ono wykonane w bardzo gustownym stylu. W tle nastrojowa muzyka. Nic dziwnego, że miejsce jest numerem 1 w mieście. Mocno polecam!

Dziękujemy, Maksymilian I

Rolada wołowa, chłodnik, zupa pomidorowa tragicznie smakowały. Bardzo ładne wnetrze.Obsługa na plus :)

Dziękujemy, _Bar_oliwia
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy obiad na wysokim poziomie, spora porcja, krótki czas oczekiwania, miła obsługa wszystko profesjonalnie do obiadu bonus w postaci gorzkiej żołądkowej

Dziękujemy, piotrb496

Stone Cafe Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stone Cafe Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!