“Nr 1 Oświęcim”

Stone Cafe Bar & Restaurant
Nr 1 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)

Byliśmy wczoraj ze znajomymi. Bardzo dobrze, że zrobilismy rezerwacje stolika bo restauracja była pełna. Powiedziano Nam Nas wstępie, że czas oczekiwania jest lekko wydłużony przez obłożenie. Nie było to problemem, wszak przyszliśmy tu miło spędzić czas i tak też było. Zamówiliśmy rolade z kluskami. Było bardzo dobre oraz fondant czekoladowy Co również było strzałem w 10. Zachwycaliśmy się także wnętrzem lokalu, zostało ono wykonane w bardzo gustownym stylu. W tle nastrojowa muzyka. Nic dziwnego, że miejsce jest numerem 1 w mieście. Mocno polecam!

Dziękujemy, Maksymilian I

Zrecenzowano 10 września 2019

Rolada wołowa, chłodnik, zupa pomidorowa tragicznie smakowały. Bardzo ładne wnetrze.Obsługa na plus :)

Dziękujemy, _Bar_oliwia
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy obiad na wysokim poziomie, spora porcja, krótki czas oczekiwania, miła obsługa wszystko profesjonalnie do obiadu bonus w postaci gorzkiej żołądkowej

Dziękujemy, piotrb496
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lokal bardzo ładny, w nowoczesnym stylu. Szeroki wybór win, konkretne menu bez zbędnych wypełniaczy i tysiąca zbędnych pozycji. Do tego niesamowity taras! Polecam.

Dziękujemy, mizaku
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byliśmy późnym popołudniem ze znajomymi po zwiedzaniu . Restauracja w nowoczesnej aranżacji , przyjazna rodzinom z dziećmi, na zamówione dania nie trzeba było długo czekać , obsługa sympatyczna, pomocna, dania wyśmienite , na zakończenie spotkał nas miły akcent ze strony właściciela który poczęstował nas miejscową nalewką . Było tak przyjemnie że pomimo czekających nas 500 kilometrów samochodem do domu nie chciało się opuszczać tego miejsca. Naprawdę polecam i ślemy pozdrowienia z nad morza dla właścicieli.

Dziękujemy, mnbvcfgfhh

Stone Cafe Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stone Cafe Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!