“Rolada, chłodnik, pomidorowa”

Stone Cafe Bar & Restaurant
Nr 1 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Zrecenzowano 10 września 2019

Rolada wołowa, chłodnik, zupa pomidorowa tragicznie smakowały. Bardzo ładne wnetrze.Obsługa na plus :)

Dziękujemy, _Bar_oliwia

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy obiad na wysokim poziomie, spora porcja, krótki czas oczekiwania, miła obsługa wszystko profesjonalnie do obiadu bonus w postaci gorzkiej żołądkowej

Dziękujemy, piotrb496
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lokal bardzo ładny, w nowoczesnym stylu. Szeroki wybór win, konkretne menu bez zbędnych wypełniaczy i tysiąca zbędnych pozycji. Do tego niesamowity taras! Polecam.

Dziękujemy, mizaku
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byliśmy późnym popołudniem ze znajomymi po zwiedzaniu . Restauracja w nowoczesnej aranżacji , przyjazna rodzinom z dziećmi, na zamówione dania nie trzeba było długo czekać , obsługa sympatyczna, pomocna, dania wyśmienite , na zakończenie spotkał nas miły akcent ze strony właściciela który poczęstował nas miejscową nalewką . Było tak przyjemnie że pomimo czekających nas 500 kilometrów samochodem do domu nie chciało się opuszczać tego miejsca. Naprawdę polecam i ślemy pozdrowienia z nad morza dla właścicieli.

Dziękujemy, mnbvcfgfhh
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Stone Cafe Bar byliśmy 24 sierpnia wieczorem. Pani obsługująca nas była przemiła, jedzenie wyśmienite. Jedliśmy tatara wołowego,sałatkę Cezar, sałatkę z kozim serem i sandacza. Wszystkie dania były przepyszne. Gratulacje dla szefa kuchni. Dziękujemy serdecznie za miły wieczór :)

Dziękujemy, EwaiFamilia

Stone Cafe Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stone Cafe Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!