“Rolada wołowa i piwko”

Stone Cafe Bar & Restaurant
Nr 1 wśród 56 Restauracje (Oświęcim)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszy obiad na wysokim poziomie, spora porcja, krótki czas oczekiwania, miła obsługa wszystko profesjonalnie do obiadu bonus w postaci gorzkiej żołądkowej

Dziękujemy, piotrb496

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byliśmy późnym popołudniem ze znajomymi po zwiedzaniu . Restauracja w nowoczesnej aranżacji , przyjazna rodzinom z dziećmi, na zamówione dania nie trzeba było długo czekać , obsługa sympatyczna, pomocna, dania wyśmienite , na zakończenie spotkał nas miły akcent ze strony właściciela który poczęstował nas miejscową nalewką . Było tak przyjemnie że pomimo czekających nas 500 kilometrów samochodem do domu nie chciało się opuszczać tego miejsca. Naprawdę polecam i ślemy pozdrowienia z nad morza dla właścicieli.

Dziękujemy, mnbvcfgfhh
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Stone Cafe Bar byliśmy 24 sierpnia wieczorem. Pani obsługująca nas była przemiła, jedzenie wyśmienite. Jedliśmy tatara wołowego,sałatkę Cezar, sałatkę z kozim serem i sandacza. Wszystkie dania były przepyszne. Gratulacje dla szefa kuchni. Dziękujemy serdecznie za miły wieczór :)

Dziękujemy, EwaiFamilia
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce do posiedzenia przy drink z przyjaciółmi i dobrym jedzeniem jedyny mały minus to porcje troszkę małe.

1  Dziękujemy, 108bananb
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na obiad do tego miejsca nie znając go wcześniej. Porcje są wystarczająco duże, a każde danie wyjątkowo pyszne. Prezentacja na talerzu - wow ! W lokalu panuje bardzo miła atmosfera. Obsługa mówi po angielsku , posiadają kartę w języku angielskim. Po obiedzie dostaliśmy kieliszek pysznej wódki - brawo ! Lokal na bardzo fajnym poziomie i z pewnością wrócimy tu jeszcze kiedyś ❤️polecam gorąco

Dziękujemy, queen_meretseger

Stone Cafe Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stone Cafe Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!