“Świetne miejsce, pyszne jedzenie ❤️”

Stone Cafe Bar & Restaurant
Nr 1 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na obiad do tego miejsca nie znając go wcześniej. Porcje są wystarczająco duże, a każde danie wyjątkowo pyszne. Prezentacja na talerzu - wow ! W lokalu panuje bardzo miła atmosfera. Obsługa mówi po angielsku , posiadają kartę w języku angielskim. Po obiedzie dostaliśmy kieliszek pysznej wódki - brawo ! Lokal na bardzo fajnym poziomie i z pewnością wrócimy tu jeszcze kiedyś ❤️polecam gorąco

Dziękujemy, queen_meretseger

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna nowa restauracja. Pyszne jedzenie. Polecam pierogi. Miła obsługa. Parking nawet dla autobusu.

1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wkoncu miejsce w Oświęcimu gdzie miło można spędzić czas. Miły lokal z piękna dekoracją... (znalazłam parę dobrych pomysłów do siebie do domu )
Kuchnia polska, pyszna. Pierogi jak u mamy, bardzo ładnie podane i można poprosić o mały mix (ruskie i z mięsem)
Córka moja zjadła cały talerz „pierś z kurczaka z ziemniaczanymi krokiecikami”, palce lizać.
Aha, przed obiadem... pyszny koktajl na aperitif.
Naprawdę polecam.

Dziękujemy, Magda C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne! I pięknie podane. Wszystko co zamowilismy smakowało niesamowicie. Obsługa bardzo dobra. Ładny wystrój.

Dziękujemy, sylus153
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Powiem tak. Napewno tam wrócimy i to już niedługo.
Miłe i smaczne miejsce, a możliwość spędzenia czasu na tarasie 6 piętra popijając procenty oraz jedząc dobrą kuchnię dodaje uroku tejże lokalizacji.

Dziękujemy, Maciej K

Stone Cafe Bar & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stone Cafe Bar & Restaurant? Podziel się wrażeniami!