“Prosto, szczerze, smacznie”
Zajazd Babski — recenzja

Zajazd Babski
Nr 24 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)

Restaurację odwiedziliśmy zachęceni programem kuchenne rewolucje. Ogólnie rzecz biorąc zgadzam się w pełni z oceną restauratorki zawartą w odcinku. Jedzenie jest szczere, świeże, z bardzo dobrych produktów, dobrze przyżądzone. Obsługa bardzo miła. Wnętrze sprawia wrażenie niedoinwestowanego, ale to nie jest najważniejsze.
Szczerze przyznam, że smak szefowej kuchni nieco mija się z moimi gustami kulinarnymi, gdyż jestem raczej poszukiwaczem mocnych wrażeń na talerzu, a dania w zajeździe babskim są bardzo delikatne- grzeczne w smaku. To wrażenie miałem w związku ze wszystkim czego tam spróbowałem więc widać że jest to konsekwentnie realizowany kierunek tej kuchni. Nie mniej jest to tylko kwestia mojego osobistego gustu. Obiektywnie nie można tej kuchni nic złego zarzucić. Warto odwiedzić to miejsce i samemu spróbować, a posiadacze delikatnych podniebień powinni być zadowoleni.

Dziękujemy, JakubC400

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zajazd nie rzuca się w oczy i jest raczej niepozorny. Jednak warto wstąpić bo wrażenia smakowe są znakomite. Byliśmy na rodzinnym obiedzie z dziećmi. Zjedliśmy znakomity barszcz czerwony. Świetnie doprawiony o wyrazistym smaku. Także żurek był na wysokim poziomie. Odpowiedni kwaśny z dodatkiem grzybów. Naprawdę znakomity. Próbowaliśmy też placków z sałatką śledziową. Też nam smakowały, szczególnie wyjątkowo puszyste placki. Dzieci, które zwykle są dość wybrane zajadaly się schabowymi z menu dziecięcego. Bardzo im smakowały. Uszczknęliśmy trochę od nich i faktycznie były bardzo dobre. Podsumowując. Świetne miejsce na rodzinny obiad. Miejsce bez zadęcia, za to z bardzo miłą obsługą. Ceny adekwatne do jakości dań. Śmiało możemy polecić, a sami z przyjemnością wrócimy przy najbliższej okazji.

1  Dziękujemy, brzozowskimarek
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Potrawy bardzo dobre, jednak porcje bardzo małe, nieadekwatne do ceny. Miejsce przytulne, miły właściciel.

Dziękujemy, Basia B
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Przemiła obsługa właściciela, doradzi, porozmawia i służy pomocą. Dania jakościowo rewelka, pyszne i mała karta świadczy o świeżości serwowanych dań. Schabowy pyszny, karp najlepszy jaki miałam okazję zjeść. A....na początek ogóreczki i Smalec palce lizać:-))))))))))

Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świeże, wyśmienicie domowo doprawione.
Bardzo miła obsługa i atmosfera.
Rewelacyjny karp.
Tu gotuje się z sercem,brawo i dziękujemy.

1  Dziękujemy, tomaszk956

Zajazd Babski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Babski? Podziel się wrażeniami!