Najniższe ceny za pobyt
Hampton
76 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 01.05.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Expedia.com
Booking.com76 USD
StayForLong103 USD
Wyświetl wszystkie 16 ofert
Zrecenzowano: 25 lutego 2020

Hotel godny polecenia. Ceny bardzo dobre w stosunku do otrzymanych korzyści. Bardzo smaczne bezpłatne śniadania (choć ciepłe posiłki mogłyby być cieplejsze).
Pokój z bardzo przyjemnym widokiem na rzekę i jej okolice. Wspaniała lokalizacja hotelu dla chcących zwiedzić muzeum Auschwitz-Birkenau. 30min spacerem od hotelu, samochodem może z 7-8min.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, leon20202020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KRKOPHbHO, Front Office Manager, Hampton by Hilton OswiecimOdpowiedź udzielona 29 lutego 2020

Szanowny leon20202020,
Dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz wspaniałą ocenę.
Cieszę się, że pobyt należał do udanych.
Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielka przyjemnością.
Zapewniam Pana, ze podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem.
To dla nas bardzo ważne!
Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinia i mamy nadzieję, ze następny Pana pobyt w naszym hotelu okaże się równie satysfakcjonujący!
Martyna Szczygiel,

Zrecenzowano: 16 lutego 2020

Proces checkinu przebiegał bardzo sprawnie. Parking na poziomie -1 i -2. W pkojach - dostępnych windą - spore, wysokie łóżko, 2 komplety poduszek, ciepła kołdra. Wygodny fotel, tv. Łazienka elegancka z kabina prysznicową. Rano WYBORNE śniadania.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 370aleksanderb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KRKOPHbHO, Front Office Manager, Hampton by Hilton OswiecimOdpowiedź udzielona 17 lutego 2020

Szanowny Panie 370aleksanderb,
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana cudowne komentarze dotyczące pobytu w naszym hotelu.
Dziękujemy za dostrzeżenie pracy i podejścia naszej obsługi.
Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielka przyjemnoscią.
Bardzo się cieszymy, że Pana oczekiwania zostały spełnione w 100%.
Pana ankieta jest dla nas bardzo cenna. Pomoże nam rozwijać się i świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Gorąco zapraszamy ponownie!
Martyna Szczygiel,

Zrecenzowano: 5 lutego 2020

Bardzo dobra jakość, obsługa bardzo pomocna,dobra lokalizacja i miejsce parkingowe, śniadanie bardzo dobre,cena nie jest wygórowana,mily i spokojny pobyt,polecam wszystkim to miejsce,nie będziecie żałować.

Dziękujemy, slawekpl1000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KRKOPHbHO, Front Office Manager, Hampton by Hilton OswiecimOdpowiedź udzielona 6 lutego 2020

Szanowny Panie slawekpl1000,

Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielka przyjemnością.
Dziękujemy za dostrzeżenie naszych zróżnicowanych i smacznych śniadań. Mam nadzieję, że miał Pan okazję spróbować naszych gofrów!
Bardzo się cieszymy, że Pana oczekiwania zostały spełnione w 100%.

Gorąco zapraszamy ponownie!
Martyna Szczygieł,

Zrecenzowano: 24 stycznia 2020

Mardzo miła obsługa klienta oraz atmosfera w hotelu śniadania bardzo smaczne oraz wystrój wnętrza hotelu jest zniewalający. Ten hotel zapamietam wraz z narzeczoną na bardzo długo. Będę polecał ten hotel każdemu znajomemu!!!

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, klaputd150
Zrecenzowano: 16 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hampton by Hilton to marka, z której usług korzystam bardzo często i mogę porównywać wiele obiektów ze sobą. Taniej niż w Hilton czy Double Tree by Hilton oznacza pewne kompromisy w stosunku do tych sieci, ale taniej nie musi znaczyć gorzej.
W Oświęcimiu zbudowano pierwszy sieciowy i porządny hotel w mieście, którego nie należy się wstydzić.

Położenie: absolutnie najlepsze w mieście. Wszędzie blisko, cicho, zaraz obok wieży, rynku i bulwarów.

Otoczenie: ładne widoki, obszerny parking (jest też podziemny - dodatkowo płatny), zieleń, rzeka Soła. Ogólnie schludnie. W nocy było cicho.

Budynek z zewnątrz: taki wpisany w teren, ale bez polotu. Niby OK, chociaż trochę nachalny, jak na to miejsce. No ale to tylko hotel, a nie pałac.

Hotel w środku: w związku z tym, że jest to nowy budynek - wszystko jest ładne, pachnące i nowoczesne. Na korytarzach są przyjemne miękkie wykładziny. Recepcja jest przestronna, połączona z dobrze zaopatrzonym barem. Możliwość zakupu różnych przekąsek i słodyczy. Wygodne wejście od strony bulwaru (główne jest od ulicy).

Pokoje: zaprojektowane wg najnowszego standardu sieci, czyli do bólu praktyczne i nie za duże. Na dłuższy pobyt we dwoje w pokoju może być trochę ciasno. Nie za bardzo jest gdzie rozłożyć dużą walizkę - lepiej jej zawartość wypakować do szuflad. Plus za otwierane okna oraz jasne oświetlenie. Jest też czajnik i budzik. Brak lodówki. Dużo gniazdek oraz gniazd USB (jakby ktoś zapomniał ładowarki). Jest biurko i sofa do siedzenia. Łóżko wysokie z bardzo wygodnym materacem. Klimatyzacja łatwa w obsłudze. Brak jednorazowych kapci.

Łazienka: duża, praktyczna i dobrze wyposażona. Pod prysznicem bez problemu zmieszczą się 2 osoby. Komplet kosmetyków do mycia.

Obsługa: uśmiechnięta, przyjazna i uprzejma. Duży plus.

Śniadania: jak na Hampton by Hilton, to znacznie powyżej normy. Dobry wybór płatków, dżemów, wędlin i serów. Bardzo dobre sałatki i pasty do pieczywa. 3 rodzaje śledzi (!). Świeże pieczywo (bułki i chleb), croissanty, domowe ciasto, warzywa i owoce. Oczywiście jajka, jajecznica, kiełbaski i boczek. I do tego pikle. Wisienką na torcie jest gofrownica hotelowa dostępna we wszystkich nowych obiektach sieci. Mała rzecz, a tak uprzyjemnia śniadanie. Dwa automaty do kawy z wbudowanymi młynkami uzupełniają obraz. W sumie naprawdę porządny wybór wszystkiego.

Nie skorzystaliśmy z oferty restauracji, gdyż w menu nie znaleźliśmy akurat niczego interesującego nas w danym momencie. W tym samym budynku znajduje się inna restauracja, która nie jest związana z hotelem, ale oferuje smaczne dania. Trochę szkoda, że hotel tak słabo reklamuje się ze swoją kuchnią - w pokojach brakowało menu oraz informacji o - podobno dobrym - szefie kuchni. Tych informacji musieliśmy szukać w internecie.

Ogólnie mogę szczerze polecić ten hotel jako bardzo dobre miejsce na nocleg. Mam ochotę tutaj wrócić.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, Arek_TA