“Impreza rodzinna urodziny”
Tawerna Villa Toscana — recenzja

Tawerna Villa Toscana
Nr 14 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opis: Restauracja włoska Tawerna i sala bankietowa Villa Toscana na 150 os. z ogrodem plenerowym na skraju miasta.
Zrecenzowano 3 września 2019

Było przepysznie ! Bardzo dobre jedzenie i drinki.obsluga na wysokim poziomie Pani blondynka która nas obsługiwała na prawdę pełen profesionalizm.bylo miło sympatycznie na prawdę polecam !!

Dziękujemy, Malwina W

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Godna polecenie. Dania pieknie podane. Wszystko smaczne. Nie ma sie do czego przyczepic .Ceny ok. Najlepsza knajpa w okolicy

Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielokrotnie odwiedzałem restaurację-jedliśmy pizzę, pyszne burgery, ciekawy czarny makaron. Jedynym minusem są krótkie godziny otwarcia - byliśmy ze znajomymi i okazało się że kuchnia przyjmuje zamówienia tylko do 22, a to była sobota.

Dziękujemy, pzaq80
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze wysoki poziom obsługi i bardzo dobre dania. Każda wizyta w Tawernie jest warta i jak to możliwe często będziemy tam zaglądać

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, chmielar
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Byliśmy ze znajomymi tydzień temu w piątkowy wieczór. Wiadomo ludzi sporo, jednak udało się znaleźć wolny stolik. Nie czekaliśmy długo na Panią kelnerkę (swoją drogą, młoda, wysoka i uśmiechnięta kelnerka) Wybraliśmy 4 różne pozycje z karty. Do tego piwo. Byliśmy pochłonięci rozmową więc kompletnie straciliśmy rachubę czasu kiedy dotarły do nas posiłki. Zarówno pizza jak i burger mocne 4. Szczególnie burger w ciemnej bułce. Makaron też na duży plus. Będziemy zaglądać tu częściej,

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maksymilian I

Tawerna Villa Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie
Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Villa Toscana? Podziel się wrażeniami!