Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Mieliśmy wielką przyjemność brać udział w uroczystości weselnej Magdy i Michała w dniu 03.04.2019 a także poprawinach następnego dnia. Sam budynek i wystrój robi niesamowite wrażenie. Powiązanie nowoczesności, tradycji z kulturą regionu. Pięknie i czysto, lecz myślę, że ważniejsi są ludzie którzy tam pracują. Widać, że wkładają całe serce w to co robią. Jedzenie wspaniałe, a do tego są potrzebni kucharze i pomoc kuchenna. Kelnerki i cała obsługa, uśmiechnięte i zawsze pomocne.(serwis na poprawinach REWELACYJNY, dzięki dziewczyny) Nie wiem jak Wam się udało przetrwać przyjęcie weselne i poprawiny. Wielkie dzięki pani menadżer, za profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy, ponieważ widać, że robicie to z wielkim sercem i pasją. YOU ARE THE BEST. Agnieszka I Cezary Wiking

1  Dziękujemy, Wniebowzieci
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W Hotelu organizowaliśmy nasze wesele. Super atmosfera u załogi, która spełniła wszelkie pokladane w niej nadzieje:) Wszystko bylo super dograne, dokładnie tak jak chcielismy. Jedzenie w Restauracji Tatarak bylo niczym ambrozja! Dania byly smaczne, doskonale doprawione, cieple (mimo duzej ilosci gości), idealnie w punkt! Niczego nie brakowalo! Pokoje dla gości weselnych byly czyste, schludne, przestronne! Nie mam słów zeby opisac jakosc swoadczonych tam uslug! Kazdemu polecam goraco wizyte w, hotelu! Koniecznie sprobujcie policzkow z pszenica z serem z Wizajn, krem z selera ze stynka, a na koniec barszczyk! No i genialny tatar <3 specjalne podziekowania dla p.Natalii i Szefa Kuchni!

Dziękujemy, mdmd15677
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pieknie położony duzy hotel z bardzo duzym parkingiem.Ladny wystroj i mila obsluga,w pokojach nie brak niczego.W hotelu funkcjonuje wspaniala restauracja z kuchnia na bardzo wysokim poziomie.Pyszne dania i przemiła obsluga.Brawo.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
73  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel z doskonałą obsługa. W cenie pokoju otrzymaliśmy śniadania w formie szwedzkiego stołu które były mega smaczne i bardzo urozmaicone. Pokoje w dobrym standardzie i dobrze wyposażone. Super łazienka, bardzo przestronna i z olbrzymią kabiną. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo polecamy

Dziękujemy, Dudas1976
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu mieszkalismy trzy tygodnie...
Super obsluga ale zdecydowanie Pani Edytka pobija rekordy.Pelen profesjonalizm...Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna.Z przyjemnością wrócimy do tego hotelu.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa