Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny pensjonat w bardzo spokojnej okolicy. W bardzo bliskiej odległości jeziorko i tereny na spacer lub wycieczkę rowerową. Bardzo sympatyczna właścicielka. Idealne miejsce na spokojny wypoczynek na łonie natury, lecz w wygodny h warunkach :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Dotty81
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Znakomita lokalizacja - cisza, spokój. Niedaleko jeziora i restauracji, do Suwałk 10km. Dookoła trasy rowerowe, ścieżki piesze dla chodziarzy. Pokój duży ze sporym łóżkiem, do tego tarasik. Na terenie Siedliska ogródek, bilard, dart, ping-pong. Dla wybrednych koty i daniele chętne na dokarmienie :) Przesympatyczna właścicielka dogadzająca gościom smakołykami. Wyśmienite miejsce na urlop/wypoczynek. Z czystym sercem gorąco polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, PiotrZTG
Zrecenzowano: 20 października 2015

Cisza i spokój, piękna okolica. Byliśmy tu we wrześniu, piękna pogoda i krajobrazy. Tu na pewno można wypocząć. Bardzo mili gospodarze. Pokoje czyste, ładnie urządzane. Z pokoju mieliśmy wyjście z taras a zaraz za płotkiem konie.
W pobliżu wiele ciekawych miejsc.
Smaczne posiłki przygotowane przez gospodarzy. Na do widzenia dostaliśmy w prezencie miód z domowej pasieki. Bardzo miły gest.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 11 lutego 2015

Przewspaniałe miejsce, byliśmy tam na przełomie roku 2013/2014, bardzo uprzejma właścicielka, w pokoju cieplutko, przytulnie. Położenie w sercu Wigierskiego PN, cisza, spokój. Latem już tak spokojnie nie jest ze względu na rekreacyjność jezior dlatego wybieramy terminy poza sezonem. W Sejnach pyszna kuchnia litewska a wokół mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania z muzeum Wigier i klasztorem na czele. W Siedlisku można i połowić i kupić bażanta i miód i cieszyć oko końmi. Polecamy wszystkim odpowiedzialnym i umiejącym zachować ciszę.

Termin pobytu: grudzień 2014
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, BogatyOgrodnik P
Zrecenzowano: 13 października 2013 z urządzeń przenośnych

W październiku miałem przyjemność spędzenia 3 dni w Siedlisku Leszczewek - najlepszym i najcichszym miejscem w Suwałkach. Przywitała mnie sympatyczna Pani Domu, która nie tylko świetnie gotuje ale również umila czas rozmową. Mój wyjazd służbowy zamienił sie w wakacje i odpoczynek od codziennego zgiełku. Świetne śniadania oraz pyszne obiadokolacje. Lokalizacja idealna dla osób chcących odpocząć podczas pracy. Moje kolejne wizyty w Suwałkach zawsze będą kończyły sie w Siedlisku Leszczewek.

Termin pobytu: październik 2013
Typ podróży: Podróż służbowa