Suwałki
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ale to był nieudany niedzielny rodzinny obiad.

Jakość podania dań pozostawia wiele do życzenia. Żadna ze szklanek który dostaliśmy nie była wcześniej polerowana ( na każdej widoczne zacieki).

Brak dbałości o najmniejsze detale sprawia, że nie do końca czujemy klimat prawdziwej restauracji.

Zostawiliśmy 284 zł za obiad dla 5 dorosłych osób i dziecka , cena nie adekwatna do jakości.

Dania były jedynie poprawne, niczym nie zaskakiwały, odbiegało to od restauracyjnego poziomu.

W Suwałkach jest wiele miejsc gdzie za takie pieniądze można zaskoczyć się wyjątkowym smakiem.

1  Dziękujemy, tomaszbziom
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Długi czas oczekiwania,chociaż sala nie była pełna(zupę otrzymaliśmy po 25 minutach),2.dania jednocześnie po kolejnych 15min., porcje średnie, nic godnego polecenia,ziemniaki nasączone wodą,przesuszony schabowy i polędwiczki...Ale kelnerki miłe:)

Termin pobytu: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, jolam67
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gosciniec z możliwością noclegu jednak my byliśmy tylko przejazdem i skorzystalismy z restauracji. Pozwolono nam wejść z psem i tu wielki plus. Pani która nas obsługiwała była Bardzo miła. Zamówiliśmy tradycyjnego schaboszczaka, placka po wegiersku i placka podlaskiego. Wszystko było mega smaczne a porcje były bardzo duże i bardzo smaczne. Zapwniam, nikt głodny nie wyjdzie :) Ceny bardzo przystępne. Polecam !!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, wantanek
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Bardzo polubiliśmy to miejsce; do tego stopnia, że to kolejny pobyt tutaj, tym razem na dłużej. Gościniec nie zawiódł. Miejsce godne polecenia. Świetna baza wypadowa na spacery/rower/kajaki po Wigierskim Parku Narodowym. Możliwość bezpiecznego przechowania roweru. Komfortowe, przestronne pokoje umilają pobyt. Różnorodne, dobre śniadania (pozostałe posiłki w restauracji również - próbowaliśmy tych bezmięsnych). Cisza i spokój mimo blisko przebiegającej drogi. Pomocna i serdeczna obsługa. Miejsce psiolubne, rozumiejące potrzeby czworonogów. W takim miejscu majówka musiała się udać :)

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Magda G
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018

Gościniec pod Strzechą jest miejscem w którym można spędzić jedną noc, nie więcej. Z zewnątrz Gościniec wygląda bardzo dobrze, również część restauracyjna, czy korytarze, ale pokoje już nie - są zaniedbane (obdrapane meble, brudne ściany, problem z odpływem w prysznicu, brak zasłon, brak klimatyzacji). Dużym problemem jest to, że ściany są cienkie, drzwi stare a akustyka zła, w pokoju słychać rozmowy osób przechodzących korytarzem. Śniadanie dobre, urozmaicone, kolacja również dobra. Jeśli chodzi o obsługę jest bardzo zadowolona - Pani kelnerka miła i pomocna.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Langusta2018