“Stadard 4* w wiejskiej chacie”
Gościniec Jaczno — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Suwałki
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Gościniec Jaczno
Miejsce nr 2 wśród 7 pensjonatów/zajazdów w Suwałki
Zrecenzowano 1 listopada 2016

Wspaniałe miejsce w Suwalskim Parku Krajobrazowym. Wiejskie drewniane chaty a w środku standard 4*hotelu. Do tego piękne jezioro, po którym można pływać łodzią lub wypoczywać na pomoście z lampką wia lub piwa, które serwują w gościńcu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje są w kilku chatach wszystkie które widziałam są bardzo stylowe i każdy miał widok.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Jolly1964

Zrecenzowano 8 września 2016

Klimatyczne miejsce z dobrą kuchnią. Suwalszczyzna jest piękna. Pensjonat położony jest z dala od wszelkiego zgiełku, wśród pól, lasów i jezior. Można naładować baterie na cały rok. Zwierzęta mile widziane. Polecam

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, wama2
Zrecenzowano 19 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

do Jaczna trafiliśmy z rekomendacji znajomych. było warto. piękny obiekt. ukryty pośród lasów jezior i pół. fantastyczne miejsce na relaks i wypoczynek. bardzo dobra lokalizacja dla rowerzystów. leśne ścieżki stworzone dla rowerów. czysto i pusto.

zwiedzanie szerszej okolicy - nam nie udało się znaleźć nic ciekawego. ale może nie szukaliśmy zbyt wytrwale.

sam obiekt - piękny i klimatyczny. kuchnia - naturalna i przygotowywana lokalnie. bardzo dobra.

bar z własnymi nalewkami - koniecznie trzeba wypróbować

nawet gdy pada deszcz nie można się nudzić. Są kominki. ping-pong. bilard i mnóstwo planszówek.

i na koniec- jeziora. super czyste i bardzo głębokie. piękne.

z pewnością wrócimy. miejsce warte odwiedzenia. należy zarezerwować, spakować się i po prostu zostawić codzienność za sobą.

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Darek W
Zrecenzowano 21 kwietnia 2016

Suwalszczyzna jest piękna, jeziorka, wzniesienia, klimat.

Gościniec Jaczno świetnie wpisuje się w ten klimat. Drewniany pensjonat ma swój charakter, świetne kominki i piece. Duża przestrzeń do zabawy i wypoczynku nad jeziorem. Świetne baza do pieszych lub rowerowych wędrówek.
Kuchnia - świetna (pyszna kaczka), miła obsługa.

• Data pobytu: kwietniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, mariuszo141
Zrecenzowano 8 czerwca 2015

W Gościńcu Jaczno byłem dwukrotnie. Raz w początkach działalności pensjonatu, ponownie niedawno, po wielu latach przerwy. Wrażenia pozostają niezmiennie pozytywne.Świetne położenie, niedaleko Suwałk, a jednocześnie w naprawdę spokojnym miejscu, dobrze zagospodarowany teren, ładne pokoje i świetne jedzenie. A do tego wszystkiego małe jeziorka, pozostające właściwie do wyłącznej dyspozycji gości pensjonatu. To miejsce może służyć także jako znakomita baza wypadowa do krótszych i dłuższych wycieczek. Z uwag praktycznych - ostatni odcinek dojazdu około 2 kilometry do droga polna, warto spróbować regionalnych smakołyków serwowanych na miejscu, także nalewek. więcej o klimatycznych miejscach na stronie internetowej Podróżniczego Domu Kultury www.pedeka.pl

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje w domu drewnianym
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, martommic
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Suwałki)
w odległości 21,5 km
Osrodek Wypoczynkowy Sowa
Nr 4 z 11 w lokalizacji Suwałki
Liczba recenzji: 1
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Gościniec Jaczno? Podziel się wrażeniami!

Gościniec Jaczno — dodatkowe informacje

Adres: Weiś Jaczno 3, Suwałki 16-405, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo podlaskie > Suwałki
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 7 pensjonatów/zajazdów w Suwałkach
Liczba pokoi: 15

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?