“Świetna kuchnia za rozsądną cenę”

Hotel Logos - Restauracja
Nr 14 wśród 40 Restauracje (Suwałki)
Opis: Restauracja oferuje menu w klimacie kuchni polskiej i europejskiej. Szef Kuchni szczególnie poleca dania regionalne: kartacze, babka, chłodniki, sękacz. To jedno z niewielu miejsc, gdzie można spróbować wyśmienitych potraw kuchni wschodnioeuropejskiej, na przykład blinów litewskich i rosyjskich pielmieni. W dni powszednie od godz. 12.00 serwujemy wyśmienity dwudaniowy lunch w cenie 17 zł.

Restauracja dość zwyczajna, ale jedzenie doskonałe. Polecam zupy, zwłaszcza świetny krem pomidorowy. Warto też zamówić lazanię i babkę ziemniaczaną. Krótki czas oczekiwania na zamówienie umila gratisowy poczęstunek na dzień dobry. Ceny naprawdę przystępne.

Dziękujemy, 900tomash

Zrecenzowano 1 września 2019

Z serca polecam Restaurację Logos na organizację imprezy okolicznościowej. Wszyscy goście chwalili kuchnię. Obsługa też doskonale dawała radę. Dziękuję za wspaniale spędzony czas.

Dziękujemy, tomasz4424
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Smaczne domowe obiady w bardzo korzystnej cenie. Bogaty wybór dań z karty. Bardzo smaczny sandacz w sosie ogórkowym. Polecam wstąpić do restauracji i baru.

Dziękujemy, EsteraWW
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Po latach spędzonych za granicą odnalazłam tu smaki dzieciństwa. Kartacze, kiszka i babka smakowały jak u babci. Podobnie smakował puszysty sękacz. Dziękuję.

Dziękujemy, Helloweene
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Najlepszy chłodnik litewski jaki jadłem. Niezłe naleśniki z pieczarkami i kurczakiem. Dla głodnych polecam kociołek gulaszowej.
Mozna dobrze zjeść za rozsądną cenę i miło spędzić czas na tarasie.

Dziękujemy, Piotr Okeksiak o

Hotel Logos - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Hotel Logos - Restauracja? Podziel się wrażeniami!