“Fatalna obsługa.”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Sayuri sushi
Nr 26 wśród 40 Restauracje (Suwałki)
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa kelnerska w tym lokalu jest kpiną. Bardzo dlugo oczekiwałam aż ktoś poda mi menu, że w końcu musiałam podejść sama. Kelnerki wyglądają jakby były tam na siłę i są mało sympatyczne. Bardzo długi czas oczekiwania na zestaw na miejscu.

Dziękujemy, Natalia2842

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi przepyszne, żadna konkurencja dla Azumi bo jedzenie w Sayuri jest o wiele lepsze. Bardzo miła obsługa. Czasem długi czas oczekiwania ( godzina) ale zrozumiały jest fakt, że idą w międzyczasie zamówienia na lokal i na dowóz . Nie robi to problemu gdy się czeka w lokalu bowiem panuje tam bardzo miła atmosfer. Przepyszne herbaty! Przepyszne sushi! Korzystam z usług Sayuri często czy w lokalu czy na dowóz. Polecam ! Pychota!

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Byłam w restauracji nie pierwszy raz.
Jeżeli chodzi o obsługę to niższej oceny niż 0 niestety nie ma,a zasługują na nią w 100%.
Miny pracowników to jakaś masakra i odpowiedzi!
Na malutki zestaw kazano mi 1 godz czekac,a pełna restauracja nie była.
Ogólnie była to moja kolejna i ostatnia wizyta!
Beznadziejnie !!!

1  Dziękujemy, Agasnupa
Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Cieszę się, że takie lokale powstają w tej części Polski, a ludzie tworzący je podchodzą do tego z pasją. Urządzenie i kuchnia mają jeszcze potencjał do góry ale ogólnie jest ok. Pod kątem kuchnii nie jest to najwyższy poziom europejski ale na warunki Polskie to średnia-górna półka. Jeszcze trochę lepsza ryba, mniej majonezików, a więcek kreatywnych sosów i będzie idealnie. Generalnie jednak jest smacznie i polecam. Ceny jak najbardziej pasujące do jakości dań.

FAKTOR REKOMENDACJI/POWROTU BofG (0-100%): 55%

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, BUNCHofGRAPES
Zrecenzowano 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: luty 2018

Sayuri sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sayuri sushi? Podziel się wrażeniami!