Suwałki

“Best Place ”

Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi
Nr 18 wśród 40 Restauracje (Suwałki)
Opis: O wyjątkowości AZUMI SUSHI stanowi oryginalne i niepowtarzalne miejsce. Specjalizujemy się w sushi oraz kuchni japońskiej. Zalożycielem naszej firmy jest mistrz świata sushi Alon Than wlaściciel renomowanej sieci "IZUMI SUSHI". Mogą tu Państwo odpocząć od wielkomiejskiego zgielku i w zaciszu naszej restauracji odbyć spotkanie biznesowe lub zaprosić rodzinę i przyjaciól do wspólnego świętowania.

Nie jedno Suszi w życiu jadłem, ale tak dobrego w naszym mieście się nie spodziewałem ❤️ miejsce rewelacja, obsługa bardzo miła i profesjonalna, Sushi przygotowane perfekcyjne, świeże i bardzo pyszne. Dla tych którzy się zastanawiają miejsce godne polecenia, każdy znajdzie coś dla Siebie. Napewno Wrócę ❤️

1  Dziękujemy, Adrian_dz65
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Właściciel, Sushi Suwałki - Azumi Sushi by IzumiOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Panie Adrianie, bardzo serdecznie dziękujemy za przekazaną opinię. Zapraszamy ponownie - do zobaczenia ❤️

Bywamy, zamawiamy i stolujemy się często w Azumi. Nigdy nie dostaliśmy jedzenia nieswiezego, niesmacznego czy wybrakowanego. Zawsze wychodzimy najedzeni, na wynos jedzenie zawsze jest cieple i pięknie zapakowane. Za przystępna cenę najadamy się do syta i zabieramy jeszcze na wynos. Obsługa bardzo kulturalna, kilka razy pytają czy wszystko smakuje. Dziwią mnie opinie poniżej, bo jadlam kilka dobrych razy, nadają moi znajomi i rodzina i nigdy nikt nie odnotował tego co pisze ktoś złośliwy. Dodam jeszcze, że pierwsze sushi jadlam wlasnie w Azumi i to dzięki potrawom stamtąd polubiłam te jedzenie ❤️

Dziękujemy, Marta J

Pani Marto, dziękujemy za słowa uznania. Rzeczywiście, staramy się i jest nam niezmiernie miło, że Klienci to dostrzegają... Pani Marto ❤️ dodała Pani nam skrzydeł . Dziękujemy i zapraszamy ponownie. DO zobaczenia

Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa-pierwsza klasa, miła, sympatyczna, pomaga w wyborze
Sushi-swieze, pyszne, robione na miejscu i full wypas
Kuchnia ciepła - harumaki to jest coś co każdy musi zjeść
Ocena to 11/10
Polecam!

1  Dziękujemy, Marzena129

Pani Marzenko, dziekujemy za taką wspaniałą rekomendację naszego sushi, ciepłej kuchni, a przede wszystkim harumaków. Zapraszamy serdecznie - do zobaczenia .

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa ogólnie miła. Kucharz robi zestaw gdy wchodzimy i „naciąga” na niego wchodzącego klienta. W lokalu pusto, zero ludzi co może świadczyć o gorszej jakości serwowanych potraw, bo konkurencja blisko a jedzenie ma lepsze. Sushi takie sobie, żadna rewelacja w przeciwieństwie do konkurencji. Nie ma sosów do kaczki jak to ma miejsce w warszawskich lokalach. Średnio

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciągle zamieszanie, kelnerki które warczą na siebie przy klientach nie robią dobrego wrażenia. Czekanie na kartę i wodę przez 30 minut, zamówiliśmy proseco i czekaliśmy na nie kolejne 20 minut. Śmieszne było szukanie przez obsługę kogoś kto potrafi otworzyć butelkę. Na uwagę że sami chętnie otworzymy nikt nawet nie zwrócił uwagi. Samo jedzenie przeciętne, ani podanie ani smak nie robi jakiegoś super wrażenia. Są lepsze miejsca w Suwałkach.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, B8452MPdanieln

Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi? Podziel się wrażeniami!