“Dawno tak dobrze nie jadłam”
Azumi Sushi Suwałki — recenzja

Azumi Sushi Suwałki
Nr 18 wśród 40 Restauracje (Suwałki)
Opis: O wyjątkowości AZUMI SUSHI stanowi oryginalne i niepowtarzalne miejsce. Specjalizujemy się w sushi oraz kuchni japońskiej. Zalożycielem naszej firmy jest mistrz świata sushi Alon Than wlaściciel renomowanej sieci "IZUMI SUSHI". Mogą tu Państwo odpocząć od wielkomiejskiego zgielku i w zaciszu naszej restauracji odbyć spotkanie biznesowe lub zaprosić rodzinę i przyjaciól do wspólnego świętowania.
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa-pierwsza klasa, miła, sympatyczna, pomaga w wyborze
Sushi-swieze, pyszne, robione na miejscu i full wypas
Kuchnia ciepła - harumaki to jest coś co każdy musi zjeść
Ocena to 11/10
Polecam!

1  Dziękujemy, Marzena129

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa ogólnie miła. Kucharz robi zestaw gdy wchodzimy i „naciąga” na niego wchodzącego klienta. W lokalu pusto, zero ludzi co może świadczyć o gorszej jakości serwowanych potraw, bo konkurencja blisko a jedzenie ma lepsze. Sushi takie sobie, żadna rewelacja w przeciwieństwie do konkurencji. Nie ma sosów do kaczki jak to ma miejsce w warszawskich lokalach. Średnio

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciągle zamieszanie, kelnerki które warczą na siebie przy klientach nie robią dobrego wrażenia. Czekanie na kartę i wodę przez 30 minut, zamówiliśmy proseco i czekaliśmy na nie kolejne 20 minut. Śmieszne było szukanie przez obsługę kogoś kto potrafi otworzyć butelkę. Na uwagę że sami chętnie otworzymy nikt nawet nie zwrócił uwagi. Samo jedzenie przeciętne, ani podanie ani smak nie robi jakiegoś super wrażenia. Są lepsze miejsca w Suwałkach.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, B8452MPdanieln
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe sushi! Polecam szczególnie z krewetką i porem oraz z pieczoną skórką łososia. Do tego sałatka wakame, wino Choya i nigiri z węgorzem i można zwariować że szczęścia :) Wszystko świeże i najwyższej jakości - na prawdę polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, Zuza_Cies
Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Pyszne, duży wybór, obsługa wychodzi naprzeciw, dowóz szybki - wręcz gorąca zupka dojechała :)

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Pulla G

Azumi Sushi Suwałki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Azumi Sushi Suwałki? Podziel się wrażeniami!