“Średnio”

Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi
Nr 15 wśród 37 Restauracje (Suwałki)
Opis: O wyjątkowości AZUMI SUSHI stanowi oryginalne i niepowtarzalne miejsce. Specjalizujemy się w sushi oraz kuchni japońskiej. Zalożycielem naszej firmy jest mistrz świata sushi Alon Than wlaściciel renomowanej sieci "IZUMI SUSHI". Mogą tu Państwo odpocząć od wielkomiejskiego zgielku i w zaciszu naszej restauracji odbyć spotkanie biznesowe lub zaprosić rodzinę i przyjaciól do wspólnego świętowania.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa ogólnie miła. Kucharz robi zestaw gdy wchodzimy i „naciąga” na niego wchodzącego klienta. W lokalu pusto, zero ludzi co może świadczyć o gorszej jakości serwowanych potraw, bo konkurencja blisko a jedzenie ma lepsze. Sushi takie sobie, żadna rewelacja w przeciwieństwie do konkurencji. Nie ma sosów do kaczki jak to ma miejsce w warszawskich lokalach. Średnio

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Kierownik sprzedaży, Sushi Suwałki - Azumi Sushi by IzumiOdpowiedź udzielona 31 października 2019

Przekazana opinia odbiega od rzeczywistości, a to może świadczyć o tym, że P1717QXkatarzynak nie był/była w naszym lokalu.

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciągle zamieszanie, kelnerki które warczą na siebie przy klientach nie robią dobrego wrażenia. Czekanie na kartę i wodę przez 30 minut, zamówiliśmy proseco i czekaliśmy na nie kolejne 20 minut. Śmieszne było szukanie przez obsługę kogoś kto potrafi otworzyć butelkę. Na uwagę że sami chętnie otworzymy nikt nawet nie zwrócił uwagi. Samo jedzenie przeciętne, ani podanie ani smak nie robi jakiegoś super wrażenia. Są lepsze miejsca w Suwałkach.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, B8452MPdanieln

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie było super wrażenia.

Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe sushi! Polecam szczególnie z krewetką i porem oraz z pieczoną skórką łososia. Do tego sałatka wakame, wino Choya i nigiri z węgorzem i można zwariować że szczęścia :) Wszystko świeże i najwyższej jakości - na prawdę polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, Zuza_Cies

Dziękujemy za wyjątkową opinię. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Pyszne, duży wybór, obsługa wychodzi naprzeciw, dowóz szybki - wręcz gorąca zupka dojechała :)

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Pulla G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Właściciel, Sushi Suwałki - Azumi Sushi by IzumiOdpowiedź udzielona 19 października 2019

Dziękujemy, za wspaniałą opinię .

Zrecenzowano 16 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto, miło i przyjemnie.Bardzo dobre, świeże sushi. Elegancko podawane przez miłą kelnerkę. Byłam tu wielokrotnie, taki standard.

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, bozmakjaf

Dziękujemy za słowa uznania. Zapraszamy ponownie :)

Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sushi Suwałki - Azumi Sushi by Izumi? Podziel się wrażeniami!