“Najlepsza lodziarnia w Suwałkach”
Delissa — recenzja

Delissa
Nr 16 wśród 40 Restauracje (Suwałki)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w Suwałkach gdzie można zjeść pyszny deser i przepyszne lody. Porcje są duże. Lokalizacja w samym centrum. Można posilić się wewnątrz lokalu jak i przy stolikach na zewnątrz. Obsługa bardzo miła. Ciszy fakt, że jedna pani nie musi obsługiwać już zmywaka i klienta, brawo dla szefa. Czysto i przyjemnie.

Dziękujemy, P1717QXkatarzynak

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

W tej lodziarni są bardzo duże porcie lodów i te lody są bardzo dobre.kawa jest dobra i jest fajna lokalizacja. Bardzo polecam

Dziękujemy, Gresz2
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam wczoraj (niedziela) na deserze. Kawa smaczna, lody również (takie w starym stylu, jak kiedyś w Orbisie). Ciasto miało czasy świeżości dawno za sobą (w niedzielne popołudnie były dostępne juz tylko pojedyncze, smutno wyglądające kawałki). Obsluga miła i uprzejma, w lokalu brudno (klejące stoliki, plamy na kanapach i krzesłach). Drugi raz bym się tam nie wybrała.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody i ciasta w Suwałkach bez dwóch zdań do tego obsługa bardzo miła, lokal czysty i zadbany

Dziękujemy, MichalRydzewski
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Nie polecam, jestem rozczarowana kawa lodowa zamiast z kostkami lodu, była ze zmielonym lodem smak ochy-dna wizyta pierwszy i ostatni raz. W lokalu syf, pełno latających much! 3 Panie stojące za lada zamiast pogawędek między sobą przydałoby się wziąć za posprzątanie wnętrza. Zamiast odgłos chłodziarek przydałaby się np. odtwarzana muzyka.

Dziękujemy, Wtk111

Delissa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Delissa? Podziel się wrażeniami!