Zrecenzowano: 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wielka powierzchnia, urokliwe jezioro, świetna tawerna no i oczywiście PRZEMIŁA OBSŁUGA. To wszystko w połączeniu z dobrą pogodą, przepysznym jedzeniem i komfortowymi domkami pozwala mi wystawić Kołatkowi najwyższą ocenę! Polecam w szczególności na organizację niezapomnianego wyjazdu integracyjnego dla Waszej firmy :)

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, karlo1102
Zrecenzowano: 7 maja 2018

Pobyt w terminie 01.05.2018 - 06.05.2018 RODZINNA MAJÓWKA. Pełne wyżywienie wspaniałe potrawy (serdecznie dziękuję za pierogi) , ilości ogromne, różnorodność - dla każdego coś dobrego :-) Obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna. Animacje dla dzieci i dorosłych :-) Dyskoteka, karaoke, ognisko. Nie sposób się nudzić. Domki po remoncie, wygodnie, gustownie urządzone. Duży plac zabaw. Ośrodek położony nad samym jeziorem. Ogólnie same pozytywy. Polecam

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, Irmina T
Zrecenzowano: 24 września 2016

Piękne i spokojne. Idealne miejsce dla wędkarzy i grzybiarzy. Domki z salonem, dwoma małymi sypialniami, aneksem kuchennym i łazienką. Wystrój wnętrza z lat siedemdziesiątych. Jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla osób starszych polecam domki położone nad jeziorem.
Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, MalgosiaP1964
Zrecenzowano: 4 września 2016

Szanowni państwo miałem okazje uczestniczyć w jednym z najpiękniejszych dla każdej pary dniu. Przyjęcie weselne, o którym mowa odbyło się w tym ośrodku wypoczynkowym. Było to jedne z lepszych wesel w jakich miałem okazje uczestniczyć. Jedzenie wyśmienite, kulturalna obsługa i atmosfera swojskości - jaka wszystkim się udzieliła wpłynęła pozytywnie na moje odczucia. Dodatkowym autem tego rozwiązania były domki w których goście weselni mogli się rozgościć po przyjęciu weselnym. W domku w którym nocowałem była ciepła woda, lodówka i dwa dwuosobowe pokoje. Ośrodek stary, ale widać że właściciel stara się go ciągle remontować co znacząco podnosi jego opinie.

Wskazówka dotycząca pokoi: cisza, las, jezioro, klimat, domki, rodzinne wczasy, wesele, tawerna, kajaki, rowery
Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

ośrodek ładnie położony, nad samym jeziorem, fajnie zagospodarowany, dobra kuchnia, b. miła obsługa (jeszcze raz dziękujemy za kilka nadprogramowych pysznych placków ziemniaczanych:), sprzęt wodny, tawerna z dyskoteką, dobrze zorganizowane miejsce na grilla i ognisko. Domek przeciętny, brzydki zapach z łazienki, ale wynagrodziła nam to piękna pogoda. Szkoda, że w domkach nie ma krzesełek turystycznych, bo na małych taborecikach niezbyt wygodnie siedziało się na niewielkim tarasie. Pomimo tych małych niedogodności warto zakołatać do Kołatka :)

Termin pobytu: sierpień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi