Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

ośrodek ładnie położony, nad samym jeziorem, fajnie zagospodarowany, dobra kuchnia, b. miła obsługa (jeszcze raz dziękujemy za kilka nadprogramowych pysznych placków ziemniaczanych:), sprzęt wodny, tawerna z dyskoteką, dobrze zorganizowane miejsce na grilla i ognisko. Domek przeciętny, brzydki zapach z łazienki, ale wynagrodziła nam to piękna pogoda. Szkoda, że w domkach nie ma krzesełek turystycznych, bo na małych taborecikach niezbyt wygodnie siedziało się na niewielkim tarasie. Pomimo tych małych niedogodności warto zakołatać do Kołatka :)

Termin pobytu: sierpień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, g0zia
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2016

Byliśmy jedna noc w przyczepie campingowej, cisza, spokój,to rzadkie na campingu. Lokailzacja na brzegu jeziora. Możliwość wykupienia domowych posiłków. Plac zabaw dla dzieci., animacje dla dzieci- synek był zachwycony. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, RenataXL