“Warto zjechać z drogi”

Restauracja z Zielonym Piecem
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Olsztynek)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Zajrzeliśmy w drodze powrotnej do Warszawy - warto było zjechać kilka kilometrów. Niestety nie było chłodnika, na który bardzo liczyłam ale cała reszta pyszna :) Zupa rybna, pierogi, polecana gęś i kompot. Deseru nie daliśmy rady już zmieścić, a szkoda bo beza wyglądała znakomicie. Kot też oczywiście był ;)

Dziękujemy, HoReCaPassionate

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koniec wakacji i tradycyjna wizyta w Zielonym piecu. Mimo dość wysokich cen lubimy tu właśnie celebrować ten ostatni dzień urlopu, bo jedzenie jest bardzo dobre, a wystrój restauracji - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - bardzo przyjemny. Pyszna zupa kurkowa. Niepowtarzalna czernina - to dla amatorów, ale jeśli już gdzieś jeść opisywaną w przez Mickiewicza Panu Tadeuszu „czarną polewkę” - to właśnie tutaj! Bardzo dobre udko kacze z gruszką. Ale - niestety, niestety! - z menu zniknęły wspaniale pierogi, którymi zajadali się tutaj wegetariańscy członkowie naszej grupy, a jest ich całkiem wielu! Kiedyś można tu było posmakować pierogów z kurkami, z jagodami... dziś podobno także, ale nie ma ich w karcie, ponoć trzeba zamawiać w przeddzień. Oferta dla wegetarian bardzo niewielka w tej sytuacji, dla wegańskie - w ogóle. Szkoda!

1  Dziękujemy, EwaMoKo
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo klimatyczna, mieliśmy szczęście zjeść w ogrodzie. Prowadzący pomimo dużego obłożenia i rezerwacji znaleźli stolik dla czterech osób co warto docenić. Jedzenie jak w domu, gołąbki przepyszne, zupa kurkowa rewelacja. Ceny mogą być uznane za dość wysokie, ale jedzenie jest tego warte. Jedyny minus to brak możliwości płacenia kartą. Z pewnością tam wrócimy!

Dziękujemy, Yushumei
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W tej restauracji pierwszy raz byłam kilka lat temu... na randce... pierwszej, która powinna być ostatnią... pamiętam z tego czasu wspaniały wystrój, kota i super ciasto pomimo iż nie kocham słodyczy (koty wręcz przeciwnie), następnie byłam na super przyjemnym wypadzie z koleżankami po pracy, obiad i wspaniały - według koleżanki tort bezowy... była to taka przyjemna popołudniowo wieczorna posiadówka na bogato... ostatnio zajeżdżam stosunkowo często po pracy ciężkiej na obiad i pomimo że tłok, rezerwacje, miła pani z nie wiem czy właścicielka zawsze znalazła dla mnie miejsce... pomimo iż po pracy zwykke nie wyglądałam zbyt wyjściowo. Mi wystrój bardzo się podoba nadal, ostatnie wypady przeciętne gdyż nigdy nie lubiłam chodzić do restauracji w porze obiadowej i jeszcze w sezonie, więc wcale się nie dziwię... obsługa wtedy zawsze zabiegana, nerwowa jak wszędzie w godzinach szczytu... pomimo to zawsze inne czekadełko, przepyszny kompot, jedzenie smaczne, zawsze coś dodatkowo z poza karty... nie zachwycił mnie rosół... ale on rzadko kiedy w restauracjach mnie zachwyca... na pewno nie raz odwiedzę to miejsce tylko już poza godzinami szczytu....

1  Dziękujemy, olo20_03
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nie wyjdziecie stąd głodni na pewno. Miła obsługa, przyjazne ceny. Wystarczy podróżując trasą S7 w kierunku Wybrzeża zboczyć dosłownie o rzut beretem do Olsztynka.

1  Dziękujemy, Dariusz K

Restauracja z Zielonym Piecem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja z Zielonym Piecem? Podziel się wrażeniami!