Jeżeli ktoś szuka idealnego miejsca na romantyczny relaks we dwoje to na pewno powinien wybrać się do Pałacu Warlity. Przepiękne miejsce położone nad jeziorem, klimatyczne pięknie urządzone, a co da mnie najważniejsze czyste pokoje, miła i pomocna obsługa, urocza sala kominkowa tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Można to sie zrelaksować i zapomnieć o całym świecie ☺️ bardzo dogodny jest tez dojazd bo obiekt znajdy sie blisko s7 Zdecydowanie polecamy

1  Dziękujemy, annabW6515WS
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomyślałam sobie.......nie zrobiłabym tego lepiej a czasami lubię sobie coś wytknąć. Pokoje idealne funkcjonalne w oknie nawet siatka co powoduje ze było otwarte dzień i noc przemycając do pokoju odgłosy z zewnątrz. Łóżka z wygodnymi zagłówkami krzyczą do człowieka nie wychodź tak tutaj wygodnie. Miejsce wycięte z folderu polecającego kojenie skołatanych nerwów. Spokój cisza obsługa na poziomie 6. Pan Maciej w restauracji ....absolutna magia!!!!!czyta w myślach polecając potrawy. Ale skąd do licha wiedział że nie lubiąc ryb zakocham się w pałacowym śledziu? Tak na marginesie gorąco polecam nawet tym którzy lubią tylko mięskoPolecam restauracje karta krótka konkretna bardzo przemyślana. Można pisać i pisać i pisać. Trudno uwierzyć że z takiej ruiny powstało miejsce dla osób doceniających piękno i dbałość o każdy absolutnie każdy szczegół. Napisze tak ...... nawet jeśli chciałabym narzekać to nie mogę bo wszystko jest i było idealnie. Wyrazy podziwu dla Właścicielki której dbałość o to miejsce z całą pewnością przyciąga ludzi. Będę opowiadać i plotkować do innych że warto tutaj przyjechać i ciągle wracać.

1  Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uznaje za bardzo udany. Na duży plus zasługuje aranżacja hotelu. Bardzo ładne meble robione na zamówienie nadają pomieszczeniom uroku. Nie jest to hotel dla osób szukających wrażeń ,albo rodzin z dziećmi. Miejsce jest bardzo ciche i wyludnione co w moim mniemaniu jest dużym plusem. Przyjechaliśmy z żoną spędzić spokojny sielski weekend i tak właśnie było. Muszę również pochwalić "staff" hotelu i kuchnie. Menu jest krótkie ,ale wszystkie dania bardzo nam smakowały. Warto tu wpaść choćby na obiad. Ostatecznie oceniam hotel na 4/5 ponieważ pomimo ,że Pałac Warlity leży nad jeziorem to brakowało mi tu do pełni szczęścia zadbanej sztucznej plaży lub zewnętrznego gruntowego basenu. Ponad to hotel mógłby zainwestować w większą ilość leżaków, rowerów i innego sprzętu do rekreacji.

Dziękujemy, Trek465472
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowe, bardzo fajne miejsce. Komfortowe pokoje z pięknym widokiem na jezioro, czyste i przestronne. Bardzo pyszna kuchnia, krótka karta, ale sporo fajnych pozycji; ceny OK. Świetny serwis. Idealne miejsce na weekendowy wypad za miasto.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, mihmali
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo wysoki poziom.
Słowa uznania dla Pani z recepcji która widać że pracuje tam z przyjemnością i zainteresowaniem opowiada o pałacu.
Napewno do zobaczenia
Miejsce godne uwagi i odwiedzenia

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, lukaszmnr