Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowe, bardzo fajne miejsce. Komfortowe pokoje z pięknym widokiem na jezioro, czyste i przestronne. Bardzo pyszna kuchnia, krótka karta, ale sporo fajnych pozycji; ceny OK. Świetny serwis. Idealne miejsce na weekendowy wypad za miasto.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, mihmali
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo wysoki poziom.
Słowa uznania dla Pani z recepcji która widać że pracuje tam z przyjemnością i zainteresowaniem opowiada o pałacu.
Napewno do zobaczenia
Miejsce godne uwagi i odwiedzenia

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, lukaszmnr
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Hotel bardzo przyjemny,obsługa pomocna .Byliśmy jedynymi gośćmi w hotelu w terminie
20-21 lutego,pomimo tego kolacja jak i śniadanie było królewskie,wszystko świeże i bardzo smaczne.Hotel ma bezpośredni dostęp do 50 ha jeziora.Teren duży bardzo zadbany,ciekawie zaprojektowane bujanki.Pani właścicielka bardzo sympatyczna.Obiekt wart odwiedzenia pomimo martwego okresu.Spokój,duży plus sala kinowa

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AnnaU885
Zrecenzowano: 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny wypoczynek. Spokój, rewelacyjna obsługa i niesamowita kuchnia. Wszystko dopracowane w każdym detalu. Masaż, sauna, sala kinowa i lampka wina przy kominku.
Nie chciało się wyjeżdżać. Chapeau Bas za stworzenie takiej atmosfery!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Dominika Ł
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest bardzo urokliwie. Zdecydowanie je polecam - byliśmy tutaj na weekend i zdecydowanie udało nam się zrelaksować. To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Warto wspomnieć również o bardzo życzliwej obsłudze i dobrym jedzeniu :)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, patrycjawalencik