“Fantastyczne piwo w fantastycznym miejscu”
Browar Warmia — recenzja

Browar Warmia
Nr 13 wśród 170 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 7 lipca 2020

Nie będę ukrywał, że 'Browar Warmia' znajdował się na mojej liście ze względu na warzone u nich piwo. Jedzenia nie miałem okazji próbować, gdyż zaszedłem tam tuż po obiedzie, ale oferta menu jest dość obszerna, a ceny ok. Można zjeść zarówno pizzę jak i różnego rodzaju burgery. Lokalizacja robi kolosalne wrażenie, zarówno wygląd zewnętrzny jak i wystrój w środku oraz samo położenie. Ogródek piwny nad rzeką, mówiąc kolokwialnie 'robi robotę', aż nie chce się wychodzić. Piwo bardzo dobre, spróbowałem deski degustacyjnej(nie było jedynie pilsa - skończył się). Prym dla mnie wiedzie piwo w stylu belgijskim oraz klasyczny pszeniczniak, ale tak naprawdę wszystkie były dobre i świeże. Nie wiem, czy jest to lokal, który może czymś zaskoczyć craft beer geeków bo serwowane piwa są dość klasyczne, ale jakością wyróżniają się na pewno. Nie jest to żadne Bierhalle, czy tego typu przybytek gdzie wszystko smakuje z grubsza podobnie. Obsługa fachowa i sympatyczna. Piwa można oczywiście kupić też na wynos - w butelkach. Jest to miejsce, do którego zdecydowanie warto wracać i polecać znajomym.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, GnusnyGremlin

Zrecenzowano 26 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na piwko i coś do zjedzenia. Można polecić,szczególnie piwo pszeniczne i porter. Niezły befsztyk tatarski, jakby wytrawny, chyba dzięki grzybom inaczej marynowanym.

Dziękujemy, slawa48
Zrecenzowano 22 lutego 2020

Pojawiliśmy się po bardzo długiej nieobecności - poprzednim razem piwa nie rzuciły nas na kolana.
Zamówiliśmy Pszenicę, Amerykańskiego Witbiera i Marcowe. Pozytywne zaskoczenie.
Czy w browarze zmienił się od poprzedniej wizyty piwowar, zmienili receptury czy dostali budżet na lepsze surowce?
Nie wiem, ale wszystkie 3 piwa były świeże, smakując jak klasyki gatunku. Jak na browar restauracyjny bardzo dobre. Tak trzymać.
Następnym razem wpadniemy koniecznie zweryfikować czy to trwały trend.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, Apatia75
Zrecenzowano 18 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy stolik na uroczystość rodzinna w sobotę , po przybyciu okazało się ze musimy czekać na nasze dania ok 2 godziny bo jest większa czytaj ważniejsza impreza , oczywiście przy rezerwacji nikt nas o takiej sytuacji nie informował
Mili Państwo , urodziny Taty przed Was przeszły do historii .... niestety negatywnej

1  Dziękujemy, Mamari1313
Zrecenzowano 16 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal zachęceni, tym jak oryginalnie wygląda i jego malowniczym położeniem nad samą rzeką. Sam budynek ma niepowtarzalny loftowy klimat i pomimo wystroju na klasyczny pub, robi wrażenie. Niestety nie mogliśmy spróbować warzonych piw a to mogłoby zapewne zmienić ocenę Jedzenie, które otrzymaliśmy okazało się wizulanie pięknie, trochę gorzej smakowo. Było smaczne, ale zdecydownanie nie są to najlepsze burgery w naszej degustacyjnej burgerowej historii. Herbata uroczo podana, jednak bez smaku. Obsługiwał nas przemiły kelner, poza nim niestety obsługa mocno rozkojarzona, nowi klienci sami wybierali stoliki i upominali się o menu. Może ten chwilowy brak organizacji był tylko kwestia zmęczenia z walentynkowego dnia poprzedniego, pewnie w lokalu był komplet gości i masa pracy

Dziękujemy, 177martynad

Browar Warmia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Browar Warmia? Podziel się wrażeniami!