“Pozytywny powrót”
Browar Warmia — recenzja

Browar Warmia
Nr 12 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 22 lutego 2020

Pojawiliśmy się po bardzo długiej nieobecności - poprzednim razem piwa nie rzuciły nas na kolana.
Zamówiliśmy Pszenicę, Amerykańskiego Witbiera i Marcowe. Pozytywne zaskoczenie.
Czy w browarze zmienił się od poprzedniej wizyty piwowar, zmienili receptury czy dostali budżet na lepsze surowce?
Nie wiem, ale wszystkie 3 piwa były świeże, smakując jak klasyki gatunku. Jak na browar restauracyjny bardzo dobre. Tak trzymać.
Następnym razem wpadniemy koniecznie zweryfikować czy to trwały trend.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, Apatia75

Zrecenzowano 18 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy stolik na uroczystość rodzinna w sobotę , po przybyciu okazało się ze musimy czekać na nasze dania ok 2 godziny bo jest większa czytaj ważniejsza impreza , oczywiście przy rezerwacji nikt nas o takiej sytuacji nie informował
Mili Państwo , urodziny Taty przed Was przeszły do historii .... niestety negatywnej

1  Dziękujemy, 738agatag
Zrecenzowano 16 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal zachęceni, tym jak oryginalnie wygląda i jego malowniczym położeniem nad samą rzeką. Sam budynek ma niepowtarzalny loftowy klimat i pomimo wystroju na klasyczny pub, robi wrażenie. Niestety nie mogliśmy spróbować warzonych piw a to mogłoby zapewne zmienić ocenę Jedzenie, które otrzymaliśmy okazało się wizulanie pięknie, trochę gorzej smakowo. Było smaczne, ale zdecydownanie nie są to najlepsze burgery w naszej degustacyjnej burgerowej historii. Herbata uroczo podana, jednak bez smaku. Obsługiwał nas przemiły kelner, poza nim niestety obsługa mocno rozkojarzona, nowi klienci sami wybierali stoliki i upominali się o menu. Może ten chwilowy brak organizacji był tylko kwestia zmęczenia z walentynkowego dnia poprzedniego, pewnie w lokalu był komplet gości i masa pracy

Dziękujemy, 177martynad
Zrecenzowano 11 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Super hamburgery ,spory wybór piwo z wlasnego browaru o bardzo specyficznym smaku , ogolnie to nie moje smaki. Lokal bardzo przyjemny. Polecam

Dziękujemy, Ryszard S
Zrecenzowano 14 stycznia 2020

Zaszliśmy z żoną wieczorem szukając dobrego lokalnego piwa. No i znaleźliśmy!!! Piwo świetne, świeże, IPA cud miód, dopiero co z kadzi zlana, Porter Bałtycki też niczego sobie, pszeniczne też bardzo dobre (pite z sokiem z mango bo żona takie lubi). Piwa nie pasteryzowane oraz nie puszczone przez mikrofiltrację dzięki temu pachną i smakują wybornie. Do jedzenia zamówiliśmy tylko przystawki: chleb ze smalcem i domowe chipsy - chleb ciemny, smalec gęsty, ciemny taki jak domowy - rewelacja! Chipsy zachwyciły nawet moją żoneczkę która nie chętnie spożywa ziemniaki w tej postaci. Pan który nas obsługiwał bardzo miły i profesjonalny. Wiedział co polecić, porozmawiał chwilę o piwach, trochę o browarze i troszkę o Olsztynie. Miejsce jest bardzo ładne i czyste, ciekawie urządzone ale nie przesadzone z pomysłami - po prostu funkcjonalnie. Ja daję ocenę celującą.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, 668kazimierzw

Browar Warmia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Browar Warmia? Podziel się wrażeniami!