Olsztyn

“Na piwo zawsze dobra pora.”
Browar Warmia — recenzja

Browar Warmia
Nr 11 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)

Przepiękne, klimatyczne miejsce. Polecam kupić zestaw piw do degustacji, bardzo dobre. Fantastyczny widok siedząc na zewnątrz tuż obok płynącej wody.

Dziękujemy, Wade1991

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejscówka fajna i wystrój, spoko obsługa, ale to tylko tyle. Małe porcje, ceny wygórowane. Przygotowane krewetki nie miały smaku i były surowe, jadłem jakby wulkanizowany kauczuk. Frytki? Pokrojonego pół smażonego ziemniaka za cenę pożądanego posiłku. Do tego dwie małe kiełbaski za cenę kolejnego pożądanego posiłku. Nazwy w menu typowo niemieckie i ceny na niemiecką kieszeń. Piwo nie robi na mnie wrażenia. Plus jeszcze taki, że WC dla turystów jest dostepne a nie tylko dla gości.

Dziękujemy, Druidamus
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre piwo i świetny klimat. Warto szukać miejsca na tarasie. Wnętrze jest bardzo ciekawie rozplanowane. Znajdą tutaj dla siebie miejsce fan sportu (duże telewizory), a nawet rodzina z dziećmi (krzesełka oraz menu dla dzieci). Jest bardzo dużo miejsca.

Dziękujemy, 500kubal
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna restauracja nad samą rzeką, bardzo przyjemny widok gdy siedzi się przy stoliku na zewnątrz, w środku restauracja urządzona również ładnie, menu typowo „piwne” - burgery, przekąski, ale są tez sałatki- wszystko w smaku poprawne. Piwo dobre, duży wybór. Ogólnie miejsce fajne, ale można by poprawić czas oczekiwania, zwłaszcza na napoje - powinny być serwowane szybciej.

Dziękujemy, 663mariannak
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Piwka bardzo mi zasmakowały, szczególnie IPA, przyjemnie siedzi się na zewnątrz nad rzeką, niepowtarzalny klimat... w środku jak dla mnie zbyt nowocześnie, zimno, ale raczej że smakiem jeśli ktoś gustuje w tego rodzaju wnętrzach, jedzenie lepiej niż ok, chociaż niewiele jeszcze próbowałam, hamburger i przystawki... myślę że jeszcze wiele razy tam wrocę

Dziękujemy, olo20_03

Browar Warmia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Browar Warmia? Podziel się wrażeniami!