Olsztyn

“Ładne miejsce”
Browar Warmia — recenzja

Browar Warmia
Nr 11 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna restauracja nad samą rzeką, bardzo przyjemny widok gdy siedzi się przy stoliku na zewnątrz, w środku restauracja urządzona również ładnie, menu typowo „piwne” - burgery, przekąski, ale są tez sałatki- wszystko w smaku poprawne. Piwo dobre, duży wybór. Ogólnie miejsce fajne, ale można by poprawić czas oczekiwania, zwłaszcza na napoje - powinny być serwowane szybciej.

Dziękujemy, 663mariannak

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Piwka bardzo mi zasmakowały, szczególnie IPA, przyjemnie siedzi się na zewnątrz nad rzeką, niepowtarzalny klimat... w środku jak dla mnie zbyt nowocześnie, zimno, ale raczej że smakiem jeśli ktoś gustuje w tego rodzaju wnętrzach, jedzenie lepiej niż ok, chociaż niewiele jeszcze próbowałam, hamburger i przystawki... myślę że jeszcze wiele razy tam wrocę

Dziękujemy, olo20_03
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

próbowaliśmy "zestawu startowego" piw i choć nam nie zasmakowały to warto spróbować, można kupić butelkowane na wynos, deska wędlin - rewelacyjna (pasztet wyśmienity) a chrzan o niespotykanym dla nas smaku

Dziękujemy, kac718
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co rok wracam do Olsztyna i Browar Warmia należy do miejsc, do ktorych wpadam w ramach „programu obowiązkowego”. Lokalnie wytwarzane piwo, dobre przekąski, ładne wnętrze, możliwość jedzenia na zewnątrz, przy rzece. Uroczo!
Niestety, w sierpniu 2019 odwiedziłem lokal po raz ostatni. Dzis serwis był fatalny, niegrzeczny i miał klienta gdzies. Byliśmy na zewnątrz, byliśmy w srodku i... nic. Nie dostaliśmy karty, nikt sie nami nie zainteresował. Znudzona kelnerka zdezynfekowala stol bez dzien dobry, przepraszam ani dziekuje, po czym personel zajął sie... konia z rzędem temu, co powie czym. Na pewno nie klientami. Włączyliśmy minutki i wybiło 20 minut lekceważenia. Dłużej nie czekaliśmy. Na odchodne poskarzylismy sie obsłudze, ale ta nie była zbyt przejęta. Nie próbowali przepraszać ani zatrzymać klienta.
Stracony czas. Zamiast silenia sie na oryginalność, polecam sprawdzony lokal na olsztyńskiej starówce - Drewno i Ogień. Rewelacyjna pizza, dobre lokalne piwa (browar Kormoran), przyjazny i uśmiechnięty personel. Wszystko to, czego brak w Browarze Warmia.

Dziękujemy, piotrw175
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Dziękujemy kelnerce Oli za świetną obsługę i porady.Degustacja piwa Browaru Warmia od tego trzeba zacząć i..wziąć jedną degustacje na dwoje ,zupełnie wystarczy,a nie sugerować się tym ,ze to tylko 125ml w kufelku>)

Dziękujemy, JaninaH244

Browar Warmia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Browar Warmia? Podziel się wrażeniami!