“Lokalu od dawna nie ms”
Restauracja Spiżarnia Warmińska — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Spiżarnia Warmińska
Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu jest teraz otwierane Lago (‼️przenoszą się ). Spiżarni Warmińskiej nie ma od 2016 roku. Zgłosiłem, ale nic z tym nikt nie robi.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Karol K

Zrecenzowano 21 listopada 2016

Zjadłem tam wspaniały posiłek w służbowym gronie. Wybrałem rybę (sandacza) i zdecydowanie tego nie żałowałem. Smaczne, dobrze przygotowane w bardzo przyjemnie urządzonym miejscu z zaangażowaną, dobrze zorientowaną obsługą. Dodatkowy plus za własne wyroby możliwe do zabrania ze sobą.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, M J
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest zlokalizowana w starej zabytkowej części Olsztyna. Jedzenie jest niedrogie i bardzo smaczne, atmosfera przyjazdna. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, martalondon3
Zrecenzowano 2 sierpnia 2016

W Spizarni bardzo polecamy sniadania oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Na sniadanie probowalismy racuchy i kielbase z gesi. Chleb podany do sniadania jest naprawde pyszny i mozna tez go zamowic na bochenki tak jak w piekarni :). Chleby sa rozne: 100% orkiszowe, 100% zytnie no i pszenne.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, magdaolejniczak1982
Zrecenzowano 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wszedłem na obiad z klientem. By mieć lepsze warunki do rozmowy, usiedliśmy na pietrze. Od razu czuć było, że wentylacja nie działa a unoszące się zapachy przenikną w nasze ubrania. Kelner podszedł do nas po prawie 10 minutach. Na każde pytanie odpowiadał odmownie i ogólnie byl nieprzyjemny. Zamówione mięso było twarde, można było zjeść niespełna pół porcji. Pomimo reklamacji u szefa kuchni, nic z tym nie zrobiono, poza wymuszonym przepraszam.
Naprawdę nie polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2016