“Wspaniałe doświadczenie smakowe ”
Restauracja Spiżarnia Warmińska — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Spiżarnia Warmińska
Zrecenzowano 11 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Kapitalna atmosfera, miła i kompetentna obsługa, wspaniałe jedzenie. Krem szczawiowy z jajkiem wspaniały, tatar wołowy wędzony tuż przed podaniem wyśmienity. Zdecydowanie warte wizyty miejsce.

Dziękujemy, Wojciech C

Zrecenzowano 10 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Absolutnie fantastyczny tatar , lody rabarbarowe, profesjonalna obsluga, obowiazkowe miejsce do odwiedzenia w Olsztynie

Dziękujemy, PawelD
Zrecenzowano 5 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś szuka doznań kulinarnych to na pewno je tutaj znajdzie. Ogony wołowe to najlepsze danie jakie w życiu jadłem. Do tego dostaliśmy chlebek gratis. Obsługa przesympatyczna (pozdrawiam Panią:)).
Piwa regionalne i lemoniada idealnie komponują się z pysznym jedzeniem.
Ten kto przyrządza te dania powinien dostać medal i to ten z najceniejszego kruszcu :)

2  Dziękujemy, Arkadiusz Z
Zrecenzowano 1 czerwca 2016

Jedzenie smaczne, nawet bardzo. Obsługa trochę nieogarnięta. Moje zastrzeżenie: jak płacisz 150 zł za obiad dla dwóch osób to może niekoniecznie chcesz jeść go w towarzystwie osób stojących w kolejce po chleb. Mnie to drażniło.

Termin wizyty: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Beat86
Zrecenzowano 28 maja 2016

Bardzo dobra i smaczna kuchnia, najlepsze w tym wszystkim jest to, że można wziąć praktycznie każdy produkt do własnej kuchni... niestety ceny europejskie.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Gooral