“Obiad fest”
Ceska Hospoda — recenzja

Ceska Hospoda
Nr 12 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)

Jedzenie wyśmienite, obsługa też.
Porcje dla osób, ktorzy lubią gdy nie widać talerza wśród ilości jedzenia
Nic tylko odwiedzać
Przepychota!!!

Dziękujemy, Michał O

Za taka cenę dostałam ogromna porcje, była pyszna, spróbowałam nowych smaków, dodatkowo smakowałam pyszne piwo
Szarlotka całkiem smaczna ale ogromna!

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 12 września 2019

Zamówiłem skrzydełka na ruszcie (są na jednym ze zdjęć). Jeśli nie jesteś mega żarłokiem to jedna porcja spokojnie wystarczy na dwie osoby. Wszystko dobrze doprawione i przygotowane. Młoda obsługa też się bardzo starała i była bardzo miła. Wszystko było super do momentu wejścia do WC. Lekki dramacie. Jednak ze względu na jedzenie i obsługę polecam.

1  Dziękujemy, Pako P
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy już byłem w Czechach w ostatnich latach i niestety kuchnia ta odbiega od ich tradycji. Brakuje typowo czeskich przystawek, dobrego sosu do knedlików, dobrego czeskiego wina. Jako na plus to duże średnio dobre dania, dobre piwo szybka i miła obsługa. Pozdrawiam Wojtek

Dziękujemy, Novac76
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekanie na obiad umiliło nam pyszne piwo Staropramen. Kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo miła, a obiad - palce lizać! W tym miejscu na pewno można poczuć czeski klimat.

Dziękujemy, amellinium

Ceska Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ceska Hospoda? Podziel się wrażeniami!