Olsztyn

“polecana i sprawdzona”
Ceska Hospoda — recenzja

Ceska Hospoda
Nr 14 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 12 września 2019

Zamówiłem skrzydełka na ruszcie (są na jednym ze zdjęć). Jeśli nie jesteś mega żarłokiem to jedna porcja spokojnie wystarczy na dwie osoby. Wszystko dobrze doprawione i przygotowane. Młoda obsługa też się bardzo starała i była bardzo miła. Wszystko było super do momentu wejścia do WC. Lekki dramacie. Jednak ze względu na jedzenie i obsługę polecam.

1  Dziękujemy, Pako P

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy już byłem w Czechach w ostatnich latach i niestety kuchnia ta odbiega od ich tradycji. Brakuje typowo czeskich przystawek, dobrego sosu do knedlików, dobrego czeskiego wina. Jako na plus to duże średnio dobre dania, dobre piwo szybka i miła obsługa. Pozdrawiam Wojtek

Dziękujemy, Novac76
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekanie na obiad umiliło nam pyszne piwo Staropramen. Kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo miła, a obiad - palce lizać! W tym miejscu na pewno można poczuć czeski klimat.

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często bywamy i jak najbardziej polecam. Dania ilościowo zaskakują. Czasami ciężko o wolny stolik, więc warto wcześniej zarezerwować. Obsługa profesjonalna, chętnie doradzają. Jedyny minus to fakt, iż często nie ma dostępnych niektórych dań z karty, ale przy ilości gości którzy się tam przewijają nie jest to dziwne ;)

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest dobrze, tzn: dobre piwo, dobre jedzenie, słuszne porcje, uśmiechnięta obsługa. Ale tę jedną gwiazdkę odjąć trzeba za logistykę: no strasznie długo się na wszystko czeka, a byłem zaraz po otwarciu gdy nie było dużo klientów. No i jednak piwo bliżej browaru smakuje lepiej... Ale to nie wina lokalu, że do Czech z Olsztyna daleko.
Ostrzegam, że lokal jest bardzo popularny, przynajmniej w sezonie turystycznym, więc stolik trzeba bezwzględnie rezerwować wcześniej.

Dziękujemy, 472karolk

Ceska Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ceska Hospoda? Podziel się wrażeniami!