“Warto było długo czekać ”
Ceska Hospoda — recenzja

Ceska Hospoda
Nr 12 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekanie na obiad umiliło nam pyszne piwo Staropramen. Kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo miła, a obiad - palce lizać! W tym miejscu na pewno można poczuć czeski klimat.

Dziękujemy, amellinium

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często bywamy i jak najbardziej polecam. Dania ilościowo zaskakują. Czasami ciężko o wolny stolik, więc warto wcześniej zarezerwować. Obsługa profesjonalna, chętnie doradzają. Jedyny minus to fakt, iż często nie ma dostępnych niektórych dań z karty, ale przy ilości gości którzy się tam przewijają nie jest to dziwne ;)

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest dobrze, tzn: dobre piwo, dobre jedzenie, słuszne porcje, uśmiechnięta obsługa. Ale tę jedną gwiazdkę odjąć trzeba za logistykę: no strasznie długo się na wszystko czeka, a byłem zaraz po otwarciu gdy nie było dużo klientów. No i jednak piwo bliżej browaru smakuje lepiej... Ale to nie wina lokalu, że do Czech z Olsztyna daleko.
Ostrzegam, że lokal jest bardzo popularny, przynajmniej w sezonie turystycznym, więc stolik trzeba bezwzględnie rezerwować wcześniej.

Dziękujemy, 472karolk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wraz z grupą przyjaciół z zagranica ok 12:00 17.08 chcieliśmy napić się piwa w przerwie spływu po Łynie. Pełno wolnych stolików z rezerwacją dopiero od 13:30. Na prośbę o możliwość zajęcia jednego z nich młoda pani z obsługi mogąca być moją wnuczką kategorycznie odmówiła i zaoferowała miejsce w najciemniejszym tego pięknego słonecznego dnia kącie. Nasze prośby i tłumaczenie, że wyjdziemy najpóźniej o 12:30 nie pomogły a usłyszeliśmy za to komentarz, że jak nam się nie podoba to nie musimy tu przychodzić. W podobnym tonie i treści wtórował młodzienic stojący za barem. Piwo wypiliśmy na przeciwko właścicielowi polecamy dowiedziedzieć się czy przez takich pracowników nie traci klientów. Ja tam z pewnością więcej nie pójdę i odradzał będę innym.

Dziękujemy, yxss
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie znalazłem w karcie kledlikow.dlaczego???za to czeskie zupy i przystawki.4 rodzaje czeskich piw.super smarowidlo z kaczki.Super ogrodek.zawsze dużo ludzi.stad nie wszystko z karty bylo dostepne.ceny ok.DO POLECENIA

Dziękujemy, Bogdan W

Ceska Hospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ceska Hospoda? Podziel się wrażeniami!