“Wyśmienite słodycze”
Słodycz tej Krainy — recenzja

Słodycz tej Krainy
Nr 3 wśród 5 Desery (Olsztyn)
Zrecenzowano 9 listopada 2019

Lokal przyjemny spokojna relaksująca atmosfera . Obsługa bardzo sympatyczna. Kawa i ciasto rewelacyjne!!!

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, Anna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga K, Kierownik ds. gości, Słodycz tej KrainyOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2020

Bardzo się cieszymy, że się Pani u nas podobało :) Zapraszamy częściej!

Zrecenzowano 1 listopada 2019

Lokal taki sobie. Bardzo duży wybór ciast i deserów. Ale desery te smakiem nie pozwalają. DuzY tłok. obsluga, która nie wyrabia :/

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zaqwea

Duży tłok to dowód dużego zainteresowania, a więc wysokiej jakości wspomnianych deserów i ciast ;) Z czego się ogromnie cieszymy. Jeśli jednak tłum Państwa przytłacza, zapraszamy może spróbować odwiedzić nas w ciągu tygodnia ;) Gorąco zachęcamy do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano 16 października 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kawiarnia ze słodyczami. Dobry i duży wybór. Jest miejsce dla dziecięcej zabawy. Polecam !!!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, E6570RQmarinam

Małe bąble są zawsze u nas mile widziane ;) Cieszymy się, że Państwu u nas tak dobrze. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli zastanawiacie się gdzie po pysznym daniu zawitać na kawę i ciacho - to właśnie to miejsce. Byłam kilka razy i za każdym razem inne ciasta były tak samo doskonałe.
Obsługa bardzo życzliwa, a kawa w słoneczny dzień na zewnątrz to coś czego życzę każdemu odwiedzajacemu :)

Dziękujemy, tigrinia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga K, Kierownik ds. gości, Słodycz tej KrainyOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy pięknie za opinię i cieszymy się bardzo, że trafiamy w Państwa gusta :) Zapraszamy ponownie, aby zasłużenie odpocząć w naszym ogródku!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Duży wybór ciast, deserów, lodów i napojów. Pyszne torty na różne okazje. Można usiąść, zjeść smaczne lody i ciacho oraz wypić aromatyczną kawę, której aromat roznosi się po całej cukierni.

Dziękujemy, Danuta K

Dziękujemy pięknie za opinię :) Zawsze staramy się zaskoczyć Państwa nowymi pomysłami i cieszymy się, że trafiamy w Państwa gust. Zapraszamy ponownie!

Słodycz tej Krainy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Słodycz tej Krainy? Podziel się wrażeniami!