“Jedna z najgorszych restauracji jakie widziałem”
Relaks — recenzja

Relaks
Nr 127 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 3 września 2019

Melina straszna ......jedzenie jak w schronisku dla bezdomnych , coś okropnego .
Brudno , śmierdzi głęboką komuną .....masakra

Dziękujemy, Jacek K

Zrecenzowano 2 czerwca 2018

Miałam przyjemność przenocować w tym hotelu. Miła obsługa, funkcjonalne pokoje. Na dole jest restauracja "Zakątki Europy", gdzie podają smaczne posiłki. W hotelu jest winda. Za hotelem jest mały staw, ławeczki. Można odpocząć i posłuchać koncertu żab.
Nie jest to hotel ***** gwiazdkowy. To dla turystów PTTK i nie tylko. Do Starówki 10 minut spacerkiem.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Ludmiła D
Zrecenzowano 13 stycznia 2018

Restauracja nie z najtańszych, weszłam w nadziei zjedzenia obiadu, nie liczyłam na taniochę. Przystawka- tatar-jedna wielka tragedia.Nieświeża wołowina, kolor utleniony, ciemny, brunatny.Dodatki bardzo skąpe. Barszcz z uszkami- tragedia- woda buraczana z ogromną ilością octu spirytusowego Śmierdzi ordynarną Vegetą,Do tego kołduny...kupne mrożone z nadzieniem z psa zmielonego razem z budą. Pstrąg w migdałach,,,nie świeży utopiony w oleju. rozciapciany.,miękki, zero chrupkości, niesmaczny.TA NIBY RESTAURACJA TO TRAGEDIA. Tylko dlatego zapłaciłam za ten obiad, bo i się zrobiło żal bardzo miłej kelnerki. A tak naprawdę o oni powinni płaić ludziom za ryzyko jedzenia i odszkodowanie za straty moralne za ohydny smak i jakość. Kto tam gotuje? Pastuch z obory?

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, 883naonao
Zrecenzowano 19 marca 2016

Dla kogos kto sie nie zna na jedzienniu moze powtarzam moze smakowac;) ogolnie lepiej jem u babci, która nie za bardzo potrafi gotowac. No i miejsce stare i nie apetyczne!

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Jonatan89
Zrecenzowano 25 marca 2015

Dla przeciętnego zjadacza chleba posiłki są smaczne i urozmaicone. Bez szaleństwa ale można się najeść. Obsługa miła i sprawna.

Termin wizyty: listopad 2014
Dziękujemy, Adam M

Relaks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Relaks? Podziel się wrażeniami!