“Miejsce przyjazne mamom z niemowlakami”
Przystan Restauracja — recenzja

Przystan Restauracja
Nr 6 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Wyśmienite dania oraz napoje. Bardzo lubię wystrój restauracji. Obsługa kelnerska na 5+. Lokal odwiedziłam z niemowlakiem, który był tam traktowany jak gość honorowy. Dziękuję.

Dziękujemy, Martyna K

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Korzystałam zarówno z menu weselnego jak i śniadania na drugi dzień. Wszystko smaczne i estetycznie podane. Równowaga składników w daniach tzn. W każdym coś dla miłośników zieleniny jak i konkretów. Szybka obsługa sprzątająca ze stołów. Śniadanie bardzo różnorodne. Dla każdego coś miłego. Nie da się wyjść głodnym. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, JMK0311
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na obiedzie. Czekaliśmy prawie godzinę na zamówione dania.
Ryba św. Jakuba - niezbyt przyjemny zapach (a ryby lubimy), trochę bez smaku. Dobre frytki.
Sushi smaczne, ale rozpada się na talerzu. Kelnerzy snują się po restauracji jacyś smętni, bez uśmiechu. Na prawdę za takie pieniądze jakość powinna być na dużo wyższym poziomie. My tam więcej nie wrócimy, są w Olsztynie lepsze knajpy.

Dziękujemy, Igaluv
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Trochę nie po mazursku bo nie było rybki Ale tatar krewetki jagnięcina wyśmienite! Mieso na tatarak doskonale I świeże

Dziękujemy, Rycha G
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Znajduje się wzdłuż jeziora, restauracja oferuje wspaniały widok na dołączonych do posiłku. Przyjechaliśmy w czwartek w nocy - restauracja była zajęta. Wnętrze jest przestronne, a personel jest przyjazny i uprzejmy. Zamówiliśmy "eskalopki cielecie". To było robione w naszym guście, aromatyczne, i wykonane z wysokiej jakości składników. Nie możemy się doczekać powrotu. Zdecydowanie polecamy tą restaurację.

Dziękujemy, Pinko666

Przystan Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Przystan Restauracja? Podziel się wrażeniami!