“Nic specjalnego ”
Przystan Restauracja — recenzja

Przystan Restauracja
Nr 6 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na obiedzie. Czekaliśmy prawie godzinę na zamówione dania.
Ryba św. Jakuba - niezbyt przyjemny zapach (a ryby lubimy), trochę bez smaku. Dobre frytki.
Sushi smaczne, ale rozpada się na talerzu. Kelnerzy snują się po restauracji jacyś smętni, bez uśmiechu. Na prawdę za takie pieniądze jakość powinna być na dużo wyższym poziomie. My tam więcej nie wrócimy, są w Olsztynie lepsze knajpy.

Dziękujemy, Igaluv

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Trochę nie po mazursku bo nie było rybki Ale tatar krewetki jagnięcina wyśmienite! Mieso na tatarak doskonale I świeże

Dziękujemy, Rycha G
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Znajduje się wzdłuż jeziora, restauracja oferuje wspaniały widok na dołączonych do posiłku. Przyjechaliśmy w czwartek w nocy - restauracja była zajęta. Wnętrze jest przestronne, a personel jest przyjazny i uprzejmy. Zamówiliśmy "eskalopki cielecie". To było robione w naszym guście, aromatyczne, i wykonane z wysokiej jakości składników. Nie możemy się doczekać powrotu. Zdecydowanie polecamy tą restaurację.

Dziękujemy, Pinko666
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Jest bardzo wykwintne i wspaniale. Porcje nieadekwatne do ceny. Obsluga kelnerska jest bardzo miła.

Dziękujemy, 766bartoszp
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Najbardziej znana i lubiana przez olsztynian restauracja. Uroczystosci weselne odbywają się z rezerwacją 2 letnią. Regionalne i sezonowe dania z wykorzystaniem lesnych owoców i grzybów oraz ryb. Polecam zupy, szczegolnie tajską i chlodnik oraz dania z ryb dobrze przyprawione i smaczne. Warto też spróbować piwa z lokalnych browarów. Przyjazna atmosfera w restauracji. Warto wcześniej zarezerwować stolik. Widoki z restauracji na jezioro Ukiel, zapierają dech.

Dziękujemy, ZdTr

Przystan Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Przystan Restauracja? Podziel się wrażeniami!