“Tragedia”

Pirat Tawerna Restauracja
Nr 131 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem zupę rybną i schabowego
Zupa rybna - nie dało się jej zjeść ponieważ w każdym, dosłownie w każdym kawałku ryby były ości. Szkoda
Schabowy z pure ? Schabowy smakował jakby ugotowane mięso w panierce a pure na 100% z proszku lub z mąką czego w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć we wrześniu.
Trzy lata temu podawali tu najlepszą zupę rybną w Olsztynie. Teraz ciężko to nazwać zupą. Myślałem, że kuchnia po „kuchennych rewolucjach” będzie tylko lepsza a jest „żadna”
Byłem dziś tu ostatni raz

Dziękujemy, piotrn1910

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Hotel usytuowany tuz przy jeziorze z niewielkim SPA i basenem .Pokoje niezłe choć bardzo mały,smieszny telewizor.Łazienka bez kabiny tylko żaluzja.Śniadanie bardzo dobre i świetna restauracja po ,,rewolucjach Geslerowej"

Dziękujemy, Curious815435
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

niestety, ale około godz 15 tej brak możliwości zamówienia posiłku ( jakoby kucharz się nie wyrabiał ), obsługa nie bardzo wie, co ma przekazywać potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Robert W
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Fish and Chips rewelacja! Golonka również. Miła obsługa. Ceny w porównaniu do jakości przystępne. Z pewnością odwiedzę ponownie!

Dziękujemy, nRn44
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Kelnerka nie ma wiedzu menu/potrawy. Napoleonka to sandacz przekladany kiepskum kotletem rybnym ( suchy jak sciana) i bezsmaku szpinak. Mini rybki dzieciece są naprawde mini ( dla roczniaka). Ogólnie nie polecam.

1  Dziękujemy, NRWska

Pirat Tawerna Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pirat Tawerna Restauracja? Podziel się wrażeniami!