“Nieźle”

Pirat Tawerna Restauracja
Nr 131 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Hotel usytuowany tuz przy jeziorze z niewielkim SPA i basenem .Pokoje niezłe choć bardzo mały,smieszny telewizor.Łazienka bez kabiny tylko żaluzja.Śniadanie bardzo dobre i świetna restauracja po ,,rewolucjach Geslerowej"

Dziękujemy, Curious815435

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

niestety, ale około godz 15 tej brak możliwości zamówienia posiłku ( jakoby kucharz się nie wyrabiał ), obsługa nie bardzo wie, co ma przekazywać potencjalnym klientom.

Dziękujemy, Robert W
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Fish and Chips rewelacja! Golonka również. Miła obsługa. Ceny w porównaniu do jakości przystępne. Z pewnością odwiedzę ponownie!

Dziękujemy, nRn44
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Kelnerka nie ma wiedzu menu/potrawy. Napoleonka to sandacz przekladany kiepskum kotletem rybnym ( suchy jak sciana) i bezsmaku szpinak. Mini rybki dzieciece są naprawde mini ( dla roczniaka). Ogólnie nie polecam.

1  Dziękujemy, NRWska
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Byłem na obiedzie z rodzina, ogólnie połowy karty nie było. Danie bezglutenowe i tak było z panierka... Napoje które zamówiliśmy dotarły do nas po dlugim czasie, a i tak były pomylone, plus zamknięta fanta, o której otwarcie musieliśmy się upomnieć. Zupa rozlana przy podawaniu. Zarośnięte akwarium, pajęczyny i zalana jedna z toalet. Nie polecam i sam nie wrócę (ceny totalnie nie adekwatne do jakości)

1  Dziękujemy, Krzysztof B

Pirat Tawerna Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pirat Tawerna Restauracja? Podziel się wrażeniami!