Olsztyn
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziłam w hotelu jedną noc, będąc w pobliżu na weselu. Obiekt świetnie położony, nad jeziorem, na uboczu. Cisza, spokój, pyszne śniadania, pokoje fajnie urządzone. Nie zdążyliśmy niestety skorzystać z basenu. Obsługa bardzo miła.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, karolina2805
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel usytuowany poza ścisłym centrum Olsztyna nad jeziorkiem. Sam hotel urządzony w bardzo gustownie. Kuchnia jest wyśmienita i mega smaczna. Polecam również Spa. Mimo, ze nie jest to mały hotel to można w nim wypocząć. Okolica sprzyja uprawianiu sportu i spacerom. Bardzo polecam. Przy rezerwacji polecam wybrać pokój z widokiem na jezioro (warto). Po drugiej stronie parking i tory kolejowe.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, ania_makaruk
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Przystań hotel i spa. Olsztyn. Hotel w porządku - w sensie pięknie położony nad brzegiem jeziora, z pokoju, przez przeszkoloną ścianę kojący widok na jezioro, hotel nowoczesny, ładny design, smaczne jedzenie, strefa spa ok, ale jakoś, pobyt w tym hotelu nie dał mi poczucia całkowitego komfortu. A to zewnętrzna impreza andrzejkowa na dole, a to wyjaśnić w restauracji z obsługą, co jest w pakiecie weekendowym, też nieco brakuje prawdziwego lobby hotelowego, gdzie można usiąść na kawę/drinka, spa czyste, ale trochę za małe na taki hotel. Można pożyczyć rowery na przyjemną przejażdżkę nad jeziorem - fajna trasa. Podsumowując - największą zaletą był widok na jezioro, reszta po prostu ok.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, polalo
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Przystań położony jest nad samym jeziorem Ukiel, spędziliśmy tutaj wspaniały czas. Pokój dość duży z widokiem na jezioro, ściana ze szkła robi wrażenie, szczególnie widok. Obsługa uprzejma i pomocna. Do dyspozycji gości jest strefa relaksu, basen, sauny, mała salka do ćwiczeń. Wypożyczyć można również rowery. Śniadania pyszne ale monotonne, każdego dnia to samo. Jak było więcej gości obsługa nie nadążała dokładać brakujących produktów. Bardzo przyjemne miejsca, na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, marcinbancin
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Porównując do Arłamowa widzę trochę braki, ale widok zaspokaja niedosyt. Plus za plaże dla dzieci i za okolice. Pokoje Ok, wc Ok ale z umywalki daleko do mydła (małe czepianie sie) nie mam większych zastrzeżeń. Śniadanie urozmaicone.

Dziękujemy, gosiakomisarz