“Jedliśmy tu deser i był pyszny”
Plankton — recenzja

Plankton
Nr 92 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja znajduje się przy samym jeziorze w obrębie plaży miejskiej. Fajny wystrój i miła obsługa.
Jedliśmy tu desery i były naprawdę pyszne, najbardziej polecam Snickersa.

Dziękujemy, bylemtowiem

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszędzie lodowa. Sałata lodowa. Lodowa sałata. Lodowa. Sałata. obsługa ok. Wystrój ok. Toalety czyste. Kawa smaczna.

Dziękujemy, filipo406
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny wędzony pstrąg podany z chlebem, masłem i ogórkiem kiszonym ALE masło zbyt twarde żeby je rozsmarować, a pstrąg zbyt chłodny żeby je na nim roztopić, podane z nożem i widelcem zamiast z dwoma widelcami (a ości sporo), natomiast porcje są dość niewielkie - ja się najadłam w sam raz, ale dla mojego chłopaka trzy małe placuszki ziemniaczane z sałatką to było zdecydowanie za mało ;)

Dziękujemy, MaggieRoisag
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Poniedziałek 21:30 (wg strony czynne do 22:00). Siadamy przy stoliku w ogródku, obsługa jest bardziej zajęta składaniem parasoli i zgarnianiem ozdób ze stolików, niż klientami. Mija 10 minut i bez zmian, obsługa ma nas gdzieś, sprząta dalej (widziałem co najmniej 3 osoby). Odchodzimy od stolika, nie mija 15 sekund i pojawia się obsługa. Ale nie po to, żeby zebrać zamówienie lub poprosić nas o pozostanie, tylko sprząta dekoracje ze stolika, który zajmowaliśmy. Szok. Na moją uwagę, że trochę wolno idzie im obsługa (w sumie to nikt nawet nie chciał nas obsłużyć, tylko raczej sprzątnąć stolik) brak reakcji. Idę do konkurencji. To miejsce, poza lokalizacją, nie ma Wam nic interesującego do zaoferowania. Nie oceniam jedzenia ani picia (nie było mi dane), ale poziom obsługi i całokształt.

Dziękujemy, RauthaF
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie było źle, ale czego spodziewać się po baru na plaży. Widoki na plus. Jedzenie średnie. Dużo frytek, mało mięsa i surówek ;)

Dziękujemy, gosiakomisarz

Plankton — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Plankton? Podziel się wrażeniami!