“Świetna kuchnia”
Prosta 38 Restaurant — recenzja

Prosta 38 Restaurant
Zamów online
Nr 5 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Opis: „Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku. Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy lampce ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować gwar Olsztyńskiego Starego Miasta. „Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu czerpie inspiracje nie tylko z wciąż poznawanych zakątków świata czy nowinek gastronomicznych. Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych światowych smaków. Co nas wyróżnia? W naszej restauracji potrawy przygotowywane są metodą sous-vide – jedną z odmian kuchni molekularnej. Dzięki niej danie zachowuje więcej witamin i mikroelementów oraz swój naturalny kolor i smak. Dodatkowo jest ono delikatniejsze oraz nie wymaga używania dużej ilości przypraw. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” Salvador Dali
Zrecenzowano 1 marca 2020

Najlepsze jedzenie w mieście! Cenowo rozsądnie, fajna obsługa, a chlebek jaki pieką... Palce lizać!!

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, aneta00000

Zrecenzowano 27 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, dobre ceny, a tatar z wołowiny „petarda”. Ceny jak na dania które są podawane bardzo dobre. Obsługa miła i kulturalna. Polecam serdecznie!

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, E4014OHdamiank
Zrecenzowano 12 lutego 2020

Dania wyśmienite podane w nietuzinkowy sposób.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Niezbyt tłoczno , możliwość zestawienia stolików .Polecam

Dziękujemy, Jerzy188
Zrecenzowano 8 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, super zupa cebulowa z grzanka, polędwiczki oraz schabowy z kostka. Spokojnie polecam osobiście wole troszkę bardziej pikantnie ale przyprawić można sobie samem.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, konradn824
Zrecenzowano 3 stycznia 2020

Jedzenie jest bardzo pyszne, obsługa dba o klienta, ceny są bardzo przystępne! :) Czego chcieć więcej?... :) Polecam i na pewno wrócę!

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Letsgosomewhere69

Prosta 38 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosta 38 Restaurant? Podziel się wrażeniami!