“Fantastyczne jedzenie”
Prosta 38 Restaurant — recenzja

Prosta 38 Restaurant
Nr 4 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opis: „Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku. Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy lampce ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować gwar Olsztyńskiego Starego Miasta. „Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu czerpie inspiracje nie tylko z wciąż poznawanych zakątków świata czy nowinek gastronomicznych. Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych światowych smaków. Co nas wyróżnia? W naszej restauracji potrawy przygotowywane są metodą sous-vide – jedną z odmian kuchni molekularnej. Dzięki niej danie zachowuje więcej witamin i mikroelementów oraz swój naturalny kolor i smak. Dodatkowo jest ono delikatniejsze oraz nie wymaga używania dużej ilości przypraw. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” Salvador Dali

W trakcie wakcji mieliśmy okazję zjeść Open burgera. Smakował doskonale, świetne położenie z widokiem na spacerową ulicę. Jedzenie 11/10. Bardzo dobre przystawki. Duży plus za to, że oferują do degustacji przetwory, które później można zakupić w większej ilość oraz za regionalne piwa. Obsługa również przemiła.

Dziękujemy, Wade1991

Bardzo dobra restauracja, elegancka, spokojna, z pysznym jedzeniem, dosyć niespotykanym. Polecamy!!!

Dziękujemy, kiniaslife

Byliśmy przejazdem w Olsztynie. Zamówiliśmy burgera i polędwicę wołową. Dania były przepyszne, wszystkie składniki najlepszej jakości oraz pięknie podane. Obsługa także zasługuje na uznanie. Długo będziemy wspominać wykwintne jedzonko.

1  Dziękujemy, Maja623

Hej ho
Zamówiłem na przystawkę sielawę
Potem zupkę rybną a na danie główne pappardelle z wołowiną
I co?
Dziś jadłem najlepszy obiad w Olsztynie
Szczerze polecam
Pappardele jadłem bardzo podobne pod Rzymem
Naprawdę warto. Kucharz w tej knajpie, to nie tylko kucharz a artysta!

1  Dziękujemy, piotrn1910
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, jajko po benedyktyńsku smaczne chodź tost trochę za twardy. Mogli by popracować nad obsługą ale zazwyczaj głównie interesuje mnie czy jest smacznie a bylo.

Dziękujemy, 349tomaszg

Prosta 38 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosta 38 Restaurant? Podziel się wrażeniami!