“Dobre śniadania ”
Prosta 38 Restaurant — recenzja

Prosta 38 Restaurant
Nr 4 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opis: „Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku. Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy lampce ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować gwar Olsztyńskiego Starego Miasta. „Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu czerpie inspiracje nie tylko z wciąż poznawanych zakątków świata czy nowinek gastronomicznych. Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych światowych smaków. Co nas wyróżnia? W naszej restauracji potrawy przygotowywane są metodą sous-vide – jedną z odmian kuchni molekularnej. Dzięki niej danie zachowuje więcej witamin i mikroelementów oraz swój naturalny kolor i smak. Dodatkowo jest ono delikatniejsze oraz nie wymaga używania dużej ilości przypraw. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” Salvador Dali
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w prostej 38 na śniadaniu - dobre, z pomysłem, ładnie podane, no i w dobrej cenie. Dania obiadowe również godne polecenia - indyk i okoń podane estetycznie i w smaku ok, duży wybór win i innych alkoholi... jedynie obsługa powinna się trochę poprawić - musieliśmy sami przynieść sobie kartę i kilkakrotnie prosiliśmy żeby sprzątnęli szklanki i kieliszki po poprzednich gościach...

1  Dziękujemy, 663mariannak

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrałam się do tej restauracji na śniadanie. Niestety początek nie zapowiadał najlepszej wizyty. Kelner lekceważąco potraktował nas na początku. Weszliśmy do środka zaproszeni po kilkunastu minutach. Oczekiwanie na możliwość zamówienia to ponad 15 minut. Spore niezorganizowanie obsługi sali.
Jedzenie jednak było naprawdę bardzo smaczne. Kawa również :) jeśli wiec ktoś nie zraża się czasem oczekiwania oraz nie do końca uprzejmymi kelnerami - miejsce warte odwiedzenia. ;)

1  Dziękujemy, tigrinia
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uczta dla podniebienia. Pierogi z jelenia idealne, tak samo Burger z krewetkami. Ceny adekwatne do jakości i smaku. Naprawdę warto! Szybka i sprawna obsługa:)

Dziękujemy, Quest44504354220
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre , szybko, aż za szybko podane, pìękne kompozycje na talerzach... niby ok, ale jakoś brakowało klimatu... Na pewno spróbuję jeszcze raz

Dziękujemy, olo20_03
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Najlepsze śniadanie jakie jadłem. Super menu, mozliwosc zamienienia kurczaka na tofu, opcje dla wegetarian, mega przystepne ceny.

Dziękujemy, Tojayeti

Prosta 38 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosta 38 Restaurant? Podziel się wrażeniami!