“Miejsce ok”
Prosta 38 Restaurant — recenzja

Prosta 38 Restaurant
Nr 2 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Opis: „Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku. Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy lampce ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować gwar Olsztyńskiego Starego Miasta. „Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu czerpie inspiracje nie tylko z wciąż poznawanych zakątków świata czy nowinek gastronomicznych. Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych światowych smaków. Co nas wyróżnia? W naszej restauracji potrawy przygotowywane są metodą sous-vide – jedną z odmian kuchni molekularnej. Dzięki niej danie zachowuje więcej witamin i mikroelementów oraz swój naturalny kolor i smak. Dodatkowo jest ono delikatniejsze oraz nie wymaga używania dużej ilości przypraw. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” Salvador Dali
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce trochę trudne do odnalezienia jednak że jak już się wejdzie to wystrój jest Szykowny. Rzeczywiście można powiedzieć że przypomina stylowo włoską restaurację na wysokim poziomie. Dania bardzo smaczne obsługa również dobra

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawe_m238

Zrecenzowano 5 września 2018

Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane. Miła i kompetentna obsługa. Bardzo obszerna karta win! Pyszna zupa pomidorowo-paprykowa i bardzo dobry burger. Spędziliśmy bardzo miły wieczór. Dość długo dyskutowaliśmy o wystroju - jest bardzo wydatny... i może odrobinę zbyt nowobogacki i przesadzony, ale może za to służyć jako temat do rozmowy... :-)

Dziękujemy, Zoffiam
Zrecenzowano 4 września 2018

Postanowiliśmy wybrać Prostą na rocznicową kolację. Zamówiliśmy makaron z kurczakiem, open burgera i 2 desery: creme brulee i mus z białej czekolady. Oba dania były smaczne, aczkolwiek miałem wątpliwości, czy burger na pewno był średnio wysmażony. Frytki, które były w zestawie - przeciętne. Desery bardzo dobre, łącznie z malinowym sorbetem.

Dziękujemy, Bartosz M
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy na lunch kierując się opiniami z Trip. Bardzo dobre dania dla dzieci - bolognese i nugetsy zniknęły z talerzy bardzo szybko. Polecam zupę rybną - owoce morza przepyszne. Zupa paprykowo-pimidorowa bardziej niestety pomidorowa. Torcik beżowy z kremem orzechowy pięknie podany i bardzo smaczny. Ceny na poziomie porównywalnych lokali. Polecam stolik ogródku.

Dziękujemy, Iwona1903
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem będąc pierwszy raz w Olsztynie. Jedzenie jest radością dla podniebienia, skosztowalismy kremu paprykowo-pomidorowego i open burgera, najlepsze miało nadejść na końcu....krem z białej czekolady OBŁĘDNY, do tego przemiła kelnerka, aż żal, że mamy pół Polski do przejechania- inaczej bylibyśmy stałymi bywalcami:)

Dziękujemy, DomiBk

Prosta 38 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosta 38 Restaurant? Podziel się wrażeniami!