“Smacznie, ale bez zachwytu”
Prosta 38 Restaurant — recenzja

Prosta 38 Restaurant
Nr 2 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Opis: „Prosta 38 Restaurant” to nowa definicja przyjemności płynącej ze… smaku. Nasza restauracja to miejsce, które dostosowuje się do każdej godziny. Za dnia sprzyja miejskiemu stylowi życia, biznesowym obiadom i spotkaniom z bliskimi. Wieczorem to idealny wybór na romantyczną kolację czy chwilę relaksu przy lampce ulubionego wina. W gustownym i cichym miejscu zza szyby możesz obserwować gwar Olsztyńskiego Starego Miasta. „Prosta 38” to miejsce zderzenia najnowszych trendów kulinarnych z wieloletnim doświadczeniem wybitnych szefów kuchni. Nasze menu czerpie inspiracje nie tylko z wciąż poznawanych zakątków świata czy nowinek gastronomicznych. Każda uwaga klienta jest dla nas natchnieniem. Dzięki temu możemy stale zaskakiwać Was – drodzy Goście spontanicznymi daniami, sezonowymi potrawami czy propozycjami nowych światowych smaków. Co nas wyróżnia? W naszej restauracji potrawy przygotowywane są metodą sous-vide – jedną z odmian kuchni molekularnej. Dzięki niej danie zachowuje więcej witamin i mikroelementów oraz swój naturalny kolor i smak. Dodatkowo jest ono delikatniejsze oraz nie wymaga używania dużej ilości przypraw. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.” Salvador Dali
Zrecenzowano 4 września 2018

Postanowiliśmy wybrać Prostą na rocznicową kolację. Zamówiliśmy makaron z kurczakiem, open burgera i 2 desery: creme brulee i mus z białej czekolady. Oba dania były smaczne, aczkolwiek miałem wątpliwości, czy burger na pewno był średnio wysmażony. Frytki, które były w zestawie - przeciętne. Desery bardzo dobre, łącznie z malinowym sorbetem.

Dziękujemy, Bartosz M

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy na lunch kierując się opiniami z Trip. Bardzo dobre dania dla dzieci - bolognese i nugetsy zniknęły z talerzy bardzo szybko. Polecam zupę rybną - owoce morza przepyszne. Zupa paprykowo-pimidorowa bardziej niestety pomidorowa. Torcik beżowy z kremem orzechowy pięknie podany i bardzo smaczny. Ceny na poziomie porównywalnych lokali. Polecam stolik ogródku.

Dziękujemy, Iwona1903
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem będąc pierwszy raz w Olsztynie. Jedzenie jest radością dla podniebienia, skosztowalismy kremu paprykowo-pomidorowego i open burgera, najlepsze miało nadejść na końcu....krem z białej czekolady OBŁĘDNY, do tego przemiła kelnerka, aż żal, że mamy pół Polski do przejechania- inaczej bylibyśmy stałymi bywalcami:)

Dziękujemy, DomiBk
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Restauracja w centrum starówki z ogródkiem. Smakowita,ze hej. Przemiła obsługa. Z dań godnych polecenia,dla mnie to krewetki,wołowina i sałaty. Przemiłe popołudnia spędzone ze smakiem.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jarpar1
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie :pyszna sałatka z kurczakiem - idealna kompozycja warzyw sosu i owocow, chłodnik arbuzowo-malinowy o żywym smaku, orzeźwiający w upalny dzień, makaron z łososiem nadspodziewanie ciężki jako cały posiłek, łosoś troszkę za suchy, atmosfera przyjemna, obsługa szybka i miła. Polecamy, chętnie wrócę :)

Dziękujemy, Agnieszka P

Prosta 38 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Prosta 38 Restaurant? Podziel się wrażeniami!