“Staromiejska ”

Staromiejska Kawiarnia Restauracja
Nr 28 wśród 170 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 7 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma ładny widok na rynek starego miasta. Obsługa jest miła i bardzo sprawna. Kawa i ciastka smakowały bardzo dobrze.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Michal274812

Zrecenzowano 1 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Tak dobrego tatara jak w tym miejscu dawno nie jadłam. Polecam nawet tym, którzy za nim nie przepadają.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, slawa48
Zrecenzowano 3 stycznia 2020

Znana od lat restauracja. Miejsce spotkań olsztyniaków na herbatkę. Niedawno odkrylem, że do menu dołączono dania o wyjątkowym skladzie i bardzo smaczne. Szczególnie polecam fileciki z polędwiczki wieprzowej w sosie kurkowym na plackach ziemniaczanych oraz golonka z chrzanem i kapustą i piwem regionalnym. A na deser sernik i mus malinowy na gorąco. Restauracja ma dużo miejsc i nie trzeba je rezerwować.Do paragonu doliczana jest oplata za obslugę gastronomiczną o której nie wiedziałem.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, ZdTr
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy obiad w Olsztynie zaskoczył nas bardzo pozytywnie! Dzyndzałki skradły moje podniebienie. Polecam!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

półmisek pierogów zaskoczył delikatnością ciasta i smakami nadzienia, duże obłożenie gośćmi ale to samo centrum starówki i przez to również wydłużony czas oczekiwania

Dziękujemy, kac718

Staromiejska Kawiarnia Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Staromiejska Kawiarnia Restauracja? Podziel się wrażeniami!