“Dzyndzałki”

Staromiejska Kawiarnia Restauracja
Nr 31 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy obiad w Olsztynie zaskoczył nas bardzo pozytywnie! Dzyndzałki skradły moje podniebienie. Polecam!

Dziękujemy, amellinium

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

półmisek pierogów zaskoczył delikatnością ciasta i smakami nadzienia, duże obłożenie gośćmi ale to samo centrum starówki i przez to również wydłużony czas oczekiwania

Dziękujemy, kac718
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Restauracja jest w centrum, i ludzie mało znają Olsztyn..że obok są tańsze knajpki i cenowo i smakowo. Potrawy - słaba kuchnia, nie ma co zachwalać, czasem brudne obrusy się trafiają.. ale cóż. Ceny piwno 11 zł a gdzie indziej 200 metrów dalej 6-7 zł taki prosty przykład.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Konrad B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Obiekt położony w samym centrum starówki olsztyńskiej. Dobry punkt obserwacyjny. Pierogów dużo i o różnych smakach. Smaczne i dobrze podane. Polecam dzyndzałki warmińskie.

Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy. Najpierw na kawę i ciasta; potem wieczorem na piwo. To ostatnie w cenie 11 zł. Trochę sporo jak na Olsztyn.
Ciasta i kawy beznadziejne. Obsługa nie ma pojęcia o nazwach kaw. Chcesz americanę? Dają Ci podwójna kawę i podwójnie za nią liczą. Do tego hit sezonu - beza za jakieś 20 zł. Wyglada tak, ze na kawałku bezy ok 2x3 cm leży śmietana i kulka loda. Wartość max 3 zł. Masakra.

Dziękujemy, 37Agnieszka

Staromiejska Kawiarnia Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Staromiejska Kawiarnia Restauracja? Podziel się wrażeniami!