“Wieczorna kawa”
Coffee Station — recenzja

Coffee Station
Nr 4 wśród 5 Kawa i herbata (Olsztyn)
Kuchnie: Europejska
Opis: Coffee Station to jasne, przestronne wnętrze z darmowym wi fi, w którym zatrzymasz się na chwilę w codziennym biegu. Tajemnicą doskonałej kawy jest nasza wiedza i pasja oraz ziarna z najlepszych palarni. W ofercie znajdują się również smoothies robione ze świeżych owoców i wyciskane soki. Dla głodnych oferujemy sałatki oraz grillowane ciabatty w zestawie z kawą. Nie zapominajmy o prawdziwie domowych ciastach, które pieczemy sami
Zrecenzowano 13 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, w sympatycznej atmosferze, podana przez trzy baristki z Olsztyna i okolic :-) Niestety nie udało skonsumowac gofra z prażonym bekonem z uwagi na poźną porę ;-)
Odwiedzimy to miejsce nie raz i nie dwa, a może i nie trzy :-)

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, marekn882

Zrecenzowano 9 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce, życzliwa obsługa, wyborna kawa i najlepsze śniadania w mieście. Mogę tam siedziec godzinami. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, zelu1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartoszryt, Właściciel, Coffee StationOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2020

Bardzo nam miło.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na plus szybka obsługa, duży wybór i wygodne kanapy na zewnatrz. Mocne espresso, flat white mocno średnie. Do espresso woda o dziwnym posmaku. Raczej tu nie wrócimy.

Dziękujemy, dorotea_b123
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Fajne,klimatyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, czy z rodziną.Pyszne smoothies z awokado i malin do tego eko makaronowa słomka.

Dziękujemy, melka123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartoszryt, Kierownik, Coffee StationOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dzięki, to prosimy o 5 :)

Zrecenzowano 18 marca 2019

Bardzo polecam to miejsce. Siedziałam tam z córką dwukrotnie (rzadko kiedy wracam do tej samej kawiarni w podróży). Ciasta przepyszne. A grzaniec bezalkoholowy rewelacyjny - naprawdę warto tam iść. Córka piła czekoladę i też była zadowolona.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, magdan10

Coffee Station — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Coffee Station? Podziel się wrażeniami!