“Dobrze”
Highlander — recenzja

Highlander
Nr 27 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Flaki niestety drogie podawane jako szkockie choć Szkoci tego nie znają .piwo grinberger i super pomysł przekaska;szkotka przekąska.wybór snackow..ogródek fajny.ogolnie ok.do polecenia.

Dziękujemy, bogdan w

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Świetna kuchnia,miejsce i obsługa.Kuchnia otwarta do zamknięcia i jedzenie świeże.Brak odpowiedzi ,nie ma już. jak najbardziej na duży plus.

1  Dziękujemy, JaninaH244
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja, rynek! Dobry wybór wiskey, wtym irlandzkie również. Idealne miejsce na towarzyskie spotkania połączone z degustacją. Polecam!

Dziękujemy, Komkon
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam tego miejsca, Pani kelnerka nie podała nam skrzydełek które zamówiliśmy jako starter, po 15 min dostaliśmy „burgera”.
Bułka zimna, ser nie stopiony i sklejone 2 nie świeże kotlety napewno nie wołowe ogórki pokrojone w małe plasterki tak po 4 cm grubości i pół surowej cebuli , koniec świata nie dało się go zjeść, poprosiłem burgera z ketchupem majonezem i sosem bbq, dostałem 3 sosy obok burgera w pojemniczkach

1  Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano 14 października 2018

Highlander ma zadatki na dobry Whisky Pub, a jednocześnie mamy w nim US burgery. US to bourbon a nie whisky więc trochę sie to rozjeżdża, choć kilka dobrych bourbonów można w karcie trafić. Jest też trochę podstawowych blendów, kilkanaście klasycznych maltów w zakresie do 12YO oraz kilka zacniejszych rocznikowo butelek. Ceny za whisky średniej klasy, za te lepsze zdecydowanie podbite. Sam lokal przyjemny, wzorowany na bardziej snobistyczne londyńskie puby - czemu burger a nie fish&chips :-) Kilka dobrych piw z nalewaka: Highlander średni jak na lager, natomiast Grimbergen wart grzechu. Burgery duże, kotlet dobrze doprawiony i obsmażony.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Domellus

Highlander — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Highlander? Podziel się wrażeniami!